Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos arenoje pluša valstybinė komisija

Draugiškos krepšinio rungtynės: Lietuva-Slovėnija
A.Venskaus nuotr. / Draugiškos krepšinio rungtynės: Lietuva-Slovėnija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos arena tinkama naudoti. Tai trečiadienį pripažino pusė valstybinės komisijos narių, apžiūrėjusių statinį ir įvertinusių rangovų darbą.

„Pastabų yra, tačiau tikėjomės, kad bus prastesnė situacija. Kol kas dar nėra pakankamai užtikrinama priešgaisrinė apsauga, trūksta kai kurių techninių priemonių, bet tai bus ištaisyta“, – sakė komisijos darbą stebėjusi Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė.
Komisija dirbs penkias dienas, po kurių paskelbs savo verdiktą.

Daugiafunkcio sporto ir pramogų komplekso statyba baigta dar praėjusį mėnesį, čia jau vyko  didelis atidarymo koncertas, surengtos ne vienerios krepšinio rungtynės, tačiau specialistai savo parašus sudėjo tik dabar.
Klaipėdos arena pradėta statyti 2009 metų gruodį. Joje koncertus vienu metu gali stebėti 7 tūkst. žiūrovų, krepšinio varžybas – 5–6 tūkst. aistruolių. 
Klaipėdos arenoje įrengta stacionari šaldymo įranga, gaminsianti ledą čiuožimo aikštelei. Tai leis į Klaipėdą atvežti didžiuosius ledo projektus, kurie uostamiestį iki šiol aplenkdavo.
Komplekso šeimininkai žada, jog per metus čia vyks 60 renginių, kuriuose turėtų apsilankyti apie 200 tūkst. žmonių.
Arenos statyba kainavo apie 70 mln. litų. Darbai finansuoti ES struktūrinių fondų, Valstybės investicijų programos bei Klaipėdos miesto savivaldybės lėšomis.
Jau aišku, kad Europos krepšinio čempionato organizavimas šioje arenoje iš miesto biudžeto pareikalaus pustrečio milijono litų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min