Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 4d. 19:07

Klaipėdos autobusuose pensininkas merginas „medžiojo“ meilės laiškais

Pensininkas jaunoms klaipėdietėms bruko raštelius su siūlymais gauti finansinę paramą ir net ištekėti.
15min.lt skaitytojos nuotr. / Pensininkas jaunoms klaipėdietėms bruko raštelius su siūlymais gauti finansinę paramą ir net ištekėti.

Klaipėdos viešuoju transportu važinėjančios merginos susiduria su draugijos ištroškusio pensininku. Vyras kaišioja panelėms ranka rašytus laiškus ir žada už draugiją atiduoti visas pajamas.

Jaunos klaipėdietės viena po kitos socialiniuose tinkluose ėmė viešinti šiomis dienomis gautus laiškus. Istorijos viena į kitą panašios: prie merginų prisigretina pensininkas ir įbruka joms į rankas raštelį. Merginos suskubo pastebėti, kad pensininkas renkasi tik jaunas merginas, į vyresnes keleives nesidairo. 

Vyras siūlo merginoms savo pajamas, atskleidžia, kad per mėnesį gauna per 600 eurų. Taip pat žada atiduoti ir savo būstą, jei tik ši sutiktų už jo tekėti. Vyras prisistato esąs Stasys iš pietinėje miesto dalyje esančios Vingio gatvės. 

Raštelio turinys toks (kalba netaisyta): „Didžiai gerbiama nepažįstamoji! Gal aš būčiau tau reikalingas. Mano pensija – 300 eurų (maždaug), mano alga – irgi maždaug 325 eurai. Galėčiau duoti paramą po 500 eurų kas mėnesį. Galiu atidavinėti pensijas ir algas. Reikėtų susitarti. Jei ateityje ištekėtum už manęs, tai turėtum visu mano pinigus ir butą, ir mane. Jei turėtume bendrą vaiką, tai kasdien atiduočiau visus pinigus, kiek tik jų turėčiau, kiek tik jų gaučiau (iš pensijos ir iš darbo)... Stasys“. 

Vyras nurodo ir savo adresą, jei kartais kuri susigundytų pasiūlymu. 

Merginos nurodė, kad laiškų rašinėtojas iš pažiūros atrodė neišsiskiriantis, garbaus amžiaus vyras.

Temos: 2 Klaipėda Flirtas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min