Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 19d. 16:34 , Atnaujinta: 2020 sausio 19d. 17:31

Klaipėdos meras įkrito į duobę: prireikė skubios sausgyslės operacijos

Vytautas Grubliauskas socialiniuose tinkluose pasidalino nuotrauka, kurioje vilkėdamas ligoninės pižamą guli apsikabinęs jauniausiąjį sūnų.
Asmeninio archyvo nuotr. / Vytautas Grubliauskas socialiniuose tinkluose pasidalino nuotrauka, kurioje vilkėdamas ligoninės pižamą guli apsikabinęs jauniausiąjį sūnų.

Klaipėdos merui Vytautui Grubliauskui šeštadienį atlikta skubi operacija: vaikščiodamas po pamiškę miesto vadovas susižeidė įžengęs į staiga atsivėrusią duobę.

Šeštadienį socialiniuose tinkluose V.Grubliauskas pasidalino nuotrauka, kurioje vilki ligoninės pižamą, laiko apsikabinęs savo sūnų.

Meras paaiškino, jog prireikė operacijos po netikėtos traumos, patirtos vaikštinėjant po apylinkes.

„Visiškai neplanuotai teko pajusti ir kas tai yra Achilo sausgyslė, nors daugelis, o ypač politikoje, ieško Achilo kulno“, – feisbuke rašė V.Grubliauskas.

Klaipėdos vadovas paaiškino, jog susižeidė vakare vaikščiodamas pamiške prie namų. Esą netikėtai nikstelėjo koją, kai įžengė į duobę, kurios anksčiau nebuvo pastebėjęs.

Prireikė skubios sausgyslės operacijos.

„Skubi operacija, neišvengiamas gydymas, tikriausiai ir minimali reabilitacija... Teks apriboti judėjimą. Saugokitės patys, o ir kitus pasaugokite taip pat, nes juk sveikata – brangiausias turtas“, – socialiniuose tinkluose tikino V.Grubliauskas.

Tačiau meras ketina dirbti ir iš ligoninės.

„Jeigu reikėtų, tai sutariau, kad ligoninėje būtų galima gauti darbo salytę. nepaisant to, kad koja – gipse, miesto gyvenime dalyvausiu abiem kojomis“, – teigė jis.

Jis taip pat teigė, kad konkreti situacija dėl nedarbingumo paaiškės pirmadienį.

„Galvoju, kad gali būt gan didelis nedarbingumas, nes gipsas, jeigu neklystu, tai sakė, kad 3-4 savaitėms. Kol kas nieko nežinau, nes dar tik antra diena po operacijos. Rytoj turėsiu pirmą perrišimą, žiūrės, kaip gyja žaizda, ir tada bus aiškesnės prognozės“, – sakė V. Grubliauskas.

Pernai kovą vykusiuose savivaldos rinkimuose su visuomeniniu komitetu kandidatavęs V. Grubliauskas buvo perrinktas Klaipėdos meru.

Uostamiesčiui jis vadovauja nuo 2011 metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min