Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos valdininkai įsigijo netikrų plytų

 Klaipėdos valdininkai įsigijo netikrų plytų.
Klaipėdos savivaldybės nuotr. / Klaipėdos valdininkai įsigijo netikrų plytų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos miesto savivaldybėje broliai pranciškonai pirmadienį surengė gerumo akciją. Jie atsivežė kelis šimtus simbolinių, iš kartono pagamintų plytų, kurių siūlė įsigyti miesto vadovams. Taip jie kvietė paaukoti būsimų paguodos namų onkologiniams ligoniams statybai.

Meras Rimantas Taraškevičius prisiminė, jog idėja įkurti sielovados ir sveikatingumo centrą sunkiai sergantiems žmonėms savivaldybėje kilo prie apvalaus stalo, prieš trejus ketverius metus. Idėją netrukus palaimino ir miesto taryba.

Pirmasis simbolinę plytą įsigijęs meras, prieš tai į aukų dėžutę įmetęs kelis šimtus litų. Jis prisiminė paskutinį kartą plytų pirkęs prieš daugelį metų.

„Tada buvo sunku jų gauti. Dirbau statybinėje organizacijoje, tai teko važiuotiplytų pirkti iš Liepojos statybininkų. Tačiau štai tokių plytų dar niekada nepirkau“, – juokėsi R.Taraškevičius.

Plytų taip pat įsigijo ir pinigų aukojo administracijos direktorius Aloyzas Každailevičius, vicemeras Benas Šimkus, tarybos sekretorius Vidmantas Plečkaitis, mero patarėja Audra Daujotienė ir kiti. Nors už plytą prašoma paaukoti 5 lt, valdininkai negailėjo ir šimtinių.

Įsigyti plytų ir prisidėti prie kilnios akcijos bus galima šią ir kitą savaitę nuotrečiadienio iki šeštadienio didžiuosiuose prekybos centruose. Apskaičiuota, kad centro statybai reikia apie pusės milijono plytų.

Kitąmet jau tikimasi Klaipėdoje, greta ligoninių komplekso, Liepojos gatvėje, pradėti šv. Pranciškaus onkologijos centro statybą, o užbaigti – 2012 metais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Klaipėda
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min