Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Koncertas, skirtas trims progoms

Koncertai, į kuriuos kviečia grupė „Flaer“, skirti kolektyvo 5 metų sukakčiai, naujo albumo pristatymui, tačiau taip pat tai – ir atsisveikinimo turas.
Grupės archyvo nuotr. / Koncertai, į kuriuos kviečia grupė „Flaer“, skirti kolektyvo 5 metų sukakčiai, naujo albumo pristatymui, tačiau taip pat tai – ir atsisveikinimo turas.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Lapkričio 4-ąją dieną klaipėdiečių grupei „Flaer“ sukaks penkeri metai. Ta proga uostamiesčio muzikantai įrašė naujausių dainų albumą „LLD 692“. Tačiau jo pristatymo turas taps ir atsisveikinimu su gerbėjais – grupė ketina išsiskirstyti.

Pasak muzikantų, albumas „LLD 692“ išskirtinis: visos jame esančios dainos parašytos važiuojant iš koncertų ir į koncertus automobilyje. Be to, albumas gyvai įrašytas per rekordiškai trumpą laiką – aštuonias valandas. Dainas grupė žada sunumeruoti kilometrais, pagal tai, kur vykstant jos buvo sukurtos.

2005-aisiais į pirmąją repeticiją susirinkę grupės „Flaer“ nariai yra išleidę albumus „Eurovizija“ ir „Savaitė“. „LLD 692“ - trečiasis. Paklausti, kodėl ką tik naują albumą gerbėjams pateikę, nusprendė išsiskirsyti, muzikantai nebuvo kalbūs.

„Atsisveikinsime su daugybe klaustukų, kylančių šiuo metu grupės gyvenime“, – pasakojo grupės vokalistas Adomas Stančikas.

Atsisveikinimo turo metu „Flaer“ ketina surengti mažiausiai šešis koncertus Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje, Šiauliuose, taip pat dviejuose Latvijos miestuose – Liepojoje ir Rygoje.

Kaune „Flaer“ gerbėjų lauks lapkričio 5 dieną, 21 val., kavinėje „Punto Pizza“. Įsigyti bilietus bus galima koncerto vietoje, likus valandai iki renginio.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min