Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 24d. 22:30

Kryžiažodžius sprendė ir močiutės, ir anūkai (nuotraukos)

Komanda "Močiutės ir co." užėmė trečiąją vietą.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Komanda „Močiutės ir co." užėmė trečiąją vietą.

Kauno karininkų ramovės salėje šeštadienį azartą buvo galima uoste užuosti – išmėginti savo jėgų čia buvo susirinkę aistringi kryžiažodžių mėgėjai.

Trečią kartą organizuotame Lietuvos komandinio kryžiažodžių sprendimo čempionate šiemet dalyvavo mažiau nei tikėtasi komandų: vietoj 20-ies tik 14-a. Organizatoriai dėl to kaltino orą. „Šeštadienį spaudė keliolikos laipsnių šaltukas, todėl daug kas gal neužvedė dyzelinių automobilių variklių“, – spėjo vienas iš renginio organizatorių Edmundas Valaitis.

Pasak jo, šių metų čempionate buvo naujovių: anksčiau komandą galėjo sudaryti du žmonės, o nuo šių metų – mažiausiai keturi nariai. Be to, pirmą kartą nugalėjusiai komandai, be čempionato taurės ir diplomo, buvo įteiktas vertingas prizas – nešiojamasis kompiuteris.

Nežiūriu televizoriaus, nemėgstu tuščiai kalbėtis su kaimynėmis, todėl laiko kryžiažodžiams turiu, – sakė viena iš čempionato dalyvių.

Tarp čempionato dalyvių netrūko matytų veidų: nemaža dalis kryžiažodžių sprendėjų anksčiau ne kartą yra dalyvavę įvairiuose televizijos žaidimuose. Kai kurie pusiau juokais, pusiau rimtai aiškino, jog šiame čempionate neturi kito tikslo, tik nugalėti.

„Atvykome atlikti formalumų – pasiimti pagrindinio prizo ir išvykti namo“, – šmaikštavo komandos „Sūduva“ narys Vaidas Aleknavičius, save ir komandos draugus drąsiai galintis pavadinti televizijos žaidimų asais. Jie buvo beveik teisūs: iš čempionato išvyko su diplomu, tačiau be pagrindinio prizo – žaidimų profesionalus aplenkė kita komanda. Čempionato nugalėtojais tapo šeimyninė komanda „Sprendėjai“ iš Kauno, dar prieš prasidedant žaidimui teigusi, kad svarbiausia – gerai apgalvota strategija.

Trečią vietą čempionate iškovojusios komandos „Močiutės ir co.“ kapitonė Aušra Noreikienė iš Kretingos rajono įsitikinusi, kad sėkmė tokiuose renginiuose lydi tuos, kurie pasižymi greita reakcija ir turi gerus kryžiažodžių sprendimo įgūdžius.

„Aš kryžiažodžius sprendžiu jau beveik 10 metų. Visą laisvalaikį tam skiriu. Nežiūriu televizoriaus, nemėgstu tuščiai kalbėtis su kaimynėmis, todėl laiko kryžiažodžiams turiu“, – juokėsi pašnekovė ir pridūrė, kad kryžiažodžiai jai – maistas protui. Pomėgiu moteris užkrėtė ir pažįstamus. Su trejetu jų ji atvyko ir į čempionatą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min