Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kultūrpolyje – naujos knygos sutiktuvės

Naujoji Nijolės Kliukaitės-Kepenienės knyga.
Naujoji Nijolės Kliukaitės-Kepenienės knyga.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį Klaipėdos Kultūrpolyje bus pristatoma nauja rašytojos Nijolės Kliukaitės-Kepenienės knyga „Saligan be varmian“.

Drauge su knyga bus pristatoma ir knygos autorės lietų akvarelių paroda. Vakaro metu Vydūno mokyklos moksleiviai skaitys ištraukas iš naujos N. Kliukaitės–Kepenienės knygos, mintimis apie poeziją dalinsis rašytojas Rimantas Černiauskas.

Yra knygų, turinčių labai aiškią sukūrimo istoriją. Tokia yra nauja Nijolės Kliukaitės – Kepenienės poezijos knyga „Saligan be varmian“, kas senąja prūsų kalba reiškia: žalia ir raudona. Knygos įkvepėjas – menininko Aurimo Anuso juvelyrinis dirbinys – žiedas, skirtas Prūsijai. Eilėmis poetė kalbina senosios Prūsijos gyventojus, o taip pat kryžiuočius, nešusius savąjį tikėjimą.

Knygoje kaip ir senojoje Prūsijos žemėje susikerta įsiveržėlių ir vietinių gyventojų interesai, tikėjimai, papročiai – visa, kas, rodytųsi, nugrimzdo amžiams, o visgi tebegyvena mumyse keistomis nuojautomis, tebelapoja žalia žole ir tebežydi ją nutaškiusiu krauju.

Knygos pristatymas – ketvirtadienį, 17.30 val., Kultūrpolyje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min