Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kybartuose neliko į Rusiją vykstančių vilkikų eilės

Vilkikų eilė
LŽ nuotr. / Vilkikų eilė
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienio popietę Kybartų pasienio kontrolės punkte buvo gana neįprasta situacija – čia neliko laukiančių į Rusiją vykstančių krovininių automobilių eilės.

Pastaraisiais metais tai yra išskirtinis atvejis, nes vilkikų vairuotojai čia nuolat buvo priversti laukti, kol Rusijos pareigūnai juos įleis į šalį.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pirmadienio 14 val. duomenimis, Kybartuose įrengtame laukimo terminale nebuvo nė vieno laukiančio sunkvežimio – jų vairuotojai į Kaliningrado sritį vyko negaišdami. Tiesa, tuo pačiu metu išvykti į Kaliningrado sritį laukė apie 50 lengvųjų automobilių eilė, kurių vairuotojai turėjo sugaišti apie pustrečios valandos.

Tačiau VSAT Lazdijų rinktinės Kybartų užkardos pareigūnai labai džiaugtis neskuba ir atsargiai prognozuoja, kad nuo savaitės vidurio sunkvežimių eilė gali vėl atsirasti, nes paprastai tokiu metu išauga ir automobilių srautas.

Praėjusią savaitę šioje vietoje valstybėje kaimynėje atidarytas naujas Černyševskojės pasienio kontrolės punktas.

Jame šios šalies pareigūnai pradėjo naudoti visiškai naują infrastruktūrą, įrengta daugiau eismo juostų. Taip pat Rusijos pasieniečiai žadėjo, kad čia dirbs daugiau kaimyninės šalies pareigūnų.
Naujo punkto Rusijos pusėje veiklos pradžia teikė vilčių išspręsti Kybartuose – Černyševskojė pastaraisiais metais susidariusią padėtį, kuri buvo nepalanki vykstantiesiems į Rusiją, apsunkino Lietuvos pareigūnų darbą, kėlė problemų Kybartų miestelio gyventojams.

Lietuvos pusėje veikiančio Kybartų punkto pralaidumas buvo gerokai didesnis nei Rusijos pusėje iki tol dirbusio Černyševskojės, todėl nuolat susidarydavo automobilių eilė išvykti į Rusiją. Lietuvos pareigūnai galėjo patikrinti kur kas didesnį kiekį automobilių, nei priimdavo Rusijos pusė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min