Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 gruodžio 4d. 18:07

Laisvės partija kandidatu į susisiekimo ministrus teikia M.Skuodį

Marius Skuodis
Asmeninio archyvo nuotr. / Marius Skuodis
Laisvės partija kandidatu į susisiekimo ministrus teikia Mariaus Skuodžio kandidatūrą. M.Skuodis šiuo metu eina ekonomikos ir inovacijų viceministro pareigas, skelbiama Laisvės partijos pranešime žiniasklaidai.

Anot Laisvės partijos pranešimo, Marius Skuodis yra vertybiškai artimas partijai žmogus.

„Jis yra pasiruošęs įgyvendinti Laisvės partijos prioritetus susisiekimo srityje, atnešti ir „žaliąją darbotvarkę“ į susisiekimo politiką. Kad susisiekimas, pirmiausia, būtų skirtas žmogui, o ne biurokratijai ar neaiškiems interesams. Tai kompetentingas, valstybės valdyme turintis patirties žmogus, net ir nepalankiomis aplinkybėmis dirbo tam, kad Lietuvos ekonomika nesustotų“, – teigia partijos lyderė Aušrinė Armonaitė.

„Esu dėkingas Laisvės partijai už suteiktą pasitikėjimą. Turime unikalią galimybę pasiekti, kad Susisiekimo ministerija visuomenėje būtų žinoma ne tik dėl Lietuvai ir visam regionui svarbių infrastruktūros projektų, bet ir dėmesio žmogui, inovacijoms, žaliajam kursui bei skaidrumo priimant sprendimus. Esu pasiryžęs dėti visas pastangas, kad ši vizija taptų realybe“, – sako M.Skuodis.

Trisdešimt penkerių metų M.Skuodis šiuo metu eina ekonomikos ir inovacijų viceministro pareigas. 2018 m. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute įgijo socialinių mokslų (politikos mokslų) daktaro laipsnį. Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykloje įgijo viešosios ir ekonominės politikos viešojo administravimo magistro laipsnį. 2015–2018 m. ėjo Lietuvos banko Tarptautinių ryšių departamento direktoriaus pareigas.

Laisvės partija yra delegavusi dar dvi kandidates: Aušrinę Armonaitę – į ekonomikos ir inovacijų ministres, bei Eveliną Dobrovolską – į teisingumo ministres.

Penktadienį prezidentas Gitanas Nausėda atmetė Laisvės partijos deleguoto Kasparo Adomaičio kandidatūrą į susisiekimo ministro postą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min