Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 3d. 07:15

Lepina parodos

Kęstučio Šimo fotografijų parodoje puikuosis Kalvarijų gatvės vaizdai.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Kęstučio Šimo fotografijų parodoje puikuosis Kalvarijų gatvės vaizdai.

Vilniečiai gali džiaugtis mieste siūlomų parodų gausa. Pirmadienio vakarą buvo atidaryta meninio stiklo paroda, o antradienį vakare mieste bus pristatyta mažiausiai keletas nematytų ekspozicijų.

Stiklo ir permatomo meno mylėtojams patiks vakar galerijoje „Meno niša“ pristatyta paroda. Pasak menotyrininkės Aistės Paulinos Virbickaitės, jos autorius Viktoras Dailidėnas yra jaunosios kartos menininkas, kurio vardas jau puikiai žinomas ne tik besidomintiems meniniu ir architektūriniu stiklu, bet mėgstantiems gaivius, šiuolaikinius eksperimentus. V.Dailidėnas stiklo kalba perteikia gamtos kūrinius ir gyvybes formas. Patrauklūs akiai kūriniai leidžia kiekvieną jų pamatyti savaip, o kartais net pritaikyti sau.

Menininkas dalyvavo daugelyje parodų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, o ši ekspozicija – puiki proga pamatyti rinktinius jo kūrinius vienoje vietoje. Parodoje, lakonišku pavadinimu „Viktoras Dailidėnas. Meninis stiklas“.

Kalvarijų gatvės slėpiniai

Šįvakar Vilniaus rotušėje atidaroma Kazio Kęstučio Šimo fotografijų paroda ,,Užsilikęs Vilnius“. 50-yje nuotraukų puikuojasi Kalvarijų gatvės vaizdai. Organizatorių teigimu, šios gatvės namai mažai pakito per pastarąjį šimtmetį – ji taip ir išliko „Vilniaus Šnipiškių priemiesčio“ gatve. K.Šimo fotografijose įamžintas senasis Vilnius. Fotografas be kita ko yra Vilniečių ainių klubo pirmininkas. Šis klubas jungia daugiausia tuos sostinės gyventojus, kurių tėvai prieš Antrąjį pasaulinį karą gyveno Vilniuje ir reiškėsi lietuvybės veikloje. K.Šimo iniciatyva Vilniaus rotušėje įsteigtas senųjų Vilniaus fotografijų bankas.

Gimtadienio šventė

Spalvinga ir kūrybinga paroda vilios Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerijos 5-ojo gimtadienio šventė. Čia vyks ne tik iškilmės, bet ir bus atidaryta nauja paroda iš ciklo „Vaikai ir tėvai“. „4 iš Rokantų kaimo“ pavadinta paroda vienija dailininkų Nomedos Marčėnaitės, Mariaus Jonučio ir jų vaikų Ulos ir Tito kūrybą. Vyks akcija – piešimas „Mūsų namas“. Šventės metu bus pristatytas penkerių metų galerijos veiklos.

Galerija pasveikins moksleivį Joną Paleką, sukūrusį galerijos logotipą – spalvingąjį Galeriuką. Kūrėjas su jaunimo grupe atliks koncertines miniatiūras, o renginio svečių laukia padėkos, siurprizai ir gimtadienio tortas.

Naujos ekspozicijos

Justinos Švėgždaitės von Bekker tapybos darbų paroda Lietuvos technikos bibliotekoje (16 val. „Tako“ galerijoje (I a.), Šv. Ignoto g. 6)

Paroda „Viktoras Dailidėnas. Meninis stiklas“ galerijoje „Meno niša“ Upės g. 5

Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerijos 5-ojo gimtadienio šventė ir parodos iš ciklo „Vaikai ir tėvai“ - „4 iš Rokantų kaimo“ atidarymas 16 val. Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerijoje Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39/6.

Kazio Kęstučio Šimo fotografijų paroda Vilniaus rotušėje „Užsilikęs Vilnius“ (Kalvarijų gatvė). Atidarymas 17.30 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min