Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Lietuva ir Filipinai sutarė glaudžiau bendradarbiauti

Lietuva ir Filipinai sutarė glaudžiau bendradarbiauti – dėl to pirmadienį Niujorke sutarė šalių užsienio reikalų ministrai, pasirašę bendrą memorandumą.
Gabrielius Landsbergis
Gabrielius Landsbergis / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Nors Lietuvą ir Filipinus skiria tūkstančiai kilometrų, daugybę globalių iššūkių vertiname panašiai. Pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas – dar vienas žingsnis stiprinant partnerystę su Indijos ir Ramiojo vandenynų šalimis“, – sakė ministras Gabrielius Landsbergis.

Lietuvos ir Filipinų diplomatijos vadovai taip pat aptarė autokratinių režimų keliamus pavojus tarptautinei tvarkai ir būtinybę suvienyti tarptautinės bendruomenės pastangas juos atremiant.

„Lietuvos patirtas ekonominis spaudimas atkreipė pasaulio dėmesį į tai, kiek toli gali nueiti Kinija ar bet koks kitas autoritarinis režimas. Tarptautinės bendruomenės solidarumas parodė, kad nei Lietuva, nei jokia kita panašioje situacijoje atsidūrusi šalis nebus palikta viena“, – teigė G.Landsbergis.

Ministrai taip pat sutarė dėl būtinybės būsimų vizitų metu tęsti dialogą, skatinti intensyvesnį bendradarbiavimą verslo, kultūros bei kitose srityse.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie 15min