Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos ir Latvijos pareigūnai mokosi dirbti drauge

Klaipėdos policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Klaipėdos policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasario 23-25 d. Kretingos rajone vyksta bendri Lietuvos ir Latvijos policijos pareigūnų bendro patruliavimo mokymai. Mokymuose dalyvauja po 8 Lietuvos ir Latvijos policijos pareigūnus, vykdančius bendrą patruliavimą Lietuvos ir Latvijos pasienio teritorijose, jiems dėsto Lietuvos ir Latvijos ekspertai.

Mokymų metu pareigūnai analizuoja tarptautinį bendro patruliavimo reglamentavimą, nacionalinio reglamentavimo bei patrulių veiklos organizavimo Lietuvoje ir Latvijoje ypatumus. Mokymuose taip pat numatytos Lietuvos ir Latvijos pareigūnų bendro patruliavimo pratybos.

Šie mokymai yra viena iš projekto „Policijos bendradarbiavimo per sieną galimybių Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje stiprinimas" veiklų. Minėtas projektas yra parengtas pagal specialiąją Europos Sąjungos programą „Nusikalstamumo prevencija ir kova su nusikalstamumu" ir yra finansuojamas Europos Sąjungos, Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos lėšomis.

Projektas įgyvendinamas nuo 2010 m. gegužės mėn. ir truks trejus metus. Projekto įgyvendinimo metu Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje iš viso bus organizuotos 2 konferencijos ir 42 mokymo renginiai: bendro patruliavimo, persekiojimo kertant sieną, sekimo kertant sieną renginiai bei Tarptautinio policijos bendradarbiavimo anglų kalbos kursai. Projekto veiklose iš viso dalyvaus 679 pareigūnai: 309 iš Lietuvos, 209 iš Latvijos ir 161 iš Lenkijos.

Taip pat projekto įgyvendinimo metu parengtos 5 bendros mokymo programos, bus atnaujinti dvišaliai Lietuvos-Lenkijos ir Lietuvos-Latvijos policijos bendradarbiavimo per sieną vadovai.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min