Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 27d. 14:05

„Lietuvos Tūkstantmečio žvaigžde“ apdovanotas Europos Komisijos Energetikos ir transporto generalinis direktorius

Vilniuje, balandžio 27 dieną, už nuopelnus Lietuvos integracijai į Europos Sąjungą Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklu „Lietuvos Tūkstantmečio žvaigždė“ apdovanotas Europos Komisijos Energetikos ir transporto generalinis direktorius Matthias Ruete.

Užsienio reikalų ministerijos sekretorius Žygimantas Pavilionis, užsienio reikalų ministro vardu teikdamas apdovanojimą, padėkojo M.Ruete už aktyvią paramą Europos Sąjungos plėtrai, praneša Užsienio reikalų ministerija.

„Vertiname Jūsų indėlį sprendžiant Lietuvai svarbius strateginius energetikos ir transporto klausimus“, – sakė ministerijos sekretorius Ž.Pavilionis.

Lietuvos vardo tūkstantmečio proga Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklas „Lietuvos tūkstantmečio žvaigždė“ įsteigtas 2007 metais Lietuvos valstybei ir jos užsienio politikai nusipelniusiems asmenims pagerbti.

Garbės ženklu „Lietuvos tūkstantmečio žvaigždė“  yra apdovanojami Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiai už ypatingus nuopelnus, garsinant Lietuvos vardą, puoselėjant ir plėtojant tarpvalstybinius santykius, taip pat už ypatingus nuopelnus valstybės tarnyboje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min