Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 20d. 18:15

„Mes ne prieš, bet...“: ar Saulius Skvernelis dar turi šansų būti išrinktas Lietuvos prezidentu?

Trečiadienio 15min podkaste „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistai Raimundas Celencevičius ir Ginas Dabašinskas aiškinosi, ar po savivaldos rinkimų premjeras Saulius Skvernelis dar turi galimybių būti išrinktas prezidentu.

G.Dabašinskas yra įsitikinęs, kad savivaldos rinkimai yra vieni svarbiausių, jei ne svarbiausi, todėl susikūrė teoriją, kad iš jų rezultatų galima spręsti, ar Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, padidinusi savo mandatų skaičių, gali tikėtis, kad jos iškeltas kandidatas į prezidentus Saulius Skvernelis pateks bent į antrą turą.

G.Dabašinskas ir R.Celencevičius, narstydami šią teoriją, aptaria, ir kas padeda bei trukdo S.Skverneliui kaip kandidatui burti rinkėjus.

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per portalą 15min ir naują audioplatformą 15min Klausyk. Kviečiame „Apple“ ir „Android“ vartotojus atsisiųsti programėlę!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min