Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 03 07, 19:57

„Mes ne prieš, bet...“: ko savo planu-chuliganu siekia S.Skvernelis ir gal kas nori pagyventi pas A.Zuoką?

Ketvirtadienio 15min podkaste „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistai Raimundas Celencevičius ir Ginas Dabašinskas daugiausia dėmesio skyrė premjerui, o gal kandidatui į prezidentus – sunku atskirti, kada jis yra tas, o kada kitas – Sauliui Skverneliui. Ir jo oficialiam pasiūlymui Baltarusijos premjerui baigiamą statyti Astravo atominę elektrinę perdaryti į dujų elektrinę. Dar – apie Kauno merą Visvaldą Matijošaitį, kuris trečiadienio vakarą kantriai net trijose tiesioginėse laidose tikino remsiantis S.Skvernelio kandidatūrą. Ir Artūrą Zuoką, kuriam sudėliojome pergalės strategiją Vilniaus mero rinkimuose.
15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ – kiekvieną darbo dieną
15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ – kiekvieną darbo dieną / 15min nuotr.

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per portalą 15min ir naują audioplatformą 15min Klausyk. Kviečiame „Apple“ ir „Android“ vartotojus atsisiųsti programėlę!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min