Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 12d. 18:18

„Mes ne prieš, bet...“: pasiūlymas S.Skverneliui, kaip apsukti D.Grybauskaitę

Antradienis Lietuvoje buvo liūdnas. Ramūno Karbauskio diriguojama Valstiečių ir žaliųjų frakcija pašalino iš savo gretų prezidentu panorusį tapti Mindaugą Puidoką, kurį dar išmes ir iš visų postų Seime. O daugiau kaip ir nieko neįvyko. Tad kasdienio 15min podkasto „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistams Raimundui Celencevičiui ir Ginui Dabašinskui teko pasiieškoti kitų temų.

Apraudoję M.Puidoką R.Celencevičius ir G.Dabašinskas pasuko link merų rinkimų, kurių kampanija tarsi vyksta, tarsi ne, ir aptarė Valstiečių ir žaliųjų galimybes. G.Dabašinskas tikina matantis jų bruzdėjimą regionuose, o R.Celencevičius atrėmė, kad dauguma dabartinių merų turi labai rimtą argumentą išsilaikyti savo postuose, nes jie turi kuo pasigirti, o dirbti, anot Lazdijų mero Artūro Margelio, jiems trukdo „rėksniai ir tinginiai“. Bekalbant apie merų rinkimus R.Celencevičius atskleidė slaptą Kauno mero Visvaldo Matijošaičio ir premjero Sauliaus Skvernelio planą, kaip padidinti ne tik Kauno miesto gyventojų skaičių, bet ir Kauno miesto ribas. O G.Dabašinskas iš neturėjimo ką kalbėti sukūrė planą S.Skverneliui, kaip prezidentei D.Grybauskaitei pasiūlyti tokį kandidatą (jokiu būdu ne kandidatę) į aplinkos ministrus, kurio prezidentė negalėtų nei paskirti, nei nepaskirti. Ir net pavardę pasiūlėm.

Dar be visa to buvo aptartas Rusijos siekis atsiskirti nuo pasaulinio interneto tinklo ir šios valstybės būsimas gyvenimas po Putino, bet pagal Putiną.

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per portalą 15min ir naują audioplatformą 15min Klausyk. Kviečiame „Apple“ ir „Android“vartotojus atsisiųsti programėlę!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min