Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 11d. 18:19

„Mes ne prieš, bet...“: S.Skvernelio reitingus graužia savos pelės

Pirmadienio podkaste „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistai Raimundas Celencevičius ir Ginas Dabašinskas turėjo apie ką pakalbėti, nes Valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) pradėjo sproginėti iš vidaus. Centro partijos lyderis Naglis Puteikis paskelbė paliekantis frakciją ir pagrindiniu savo taikiniu kovoje dėl prezidento krėslo nurodė ne ką kitą, o valstiečių ir žaliųjų kandidatą premjerą Saulių Skvernelį. Kitas LVŽS frakcijos narys Mindaugas Puidokas pranešė irgi sieksiantis prezidento krėslo, o jo taikinys – taip pat S.Skvernelis.

R.Celencevičius ir G.Dabašinskas bandė pasiaiškinti, kas gi čia vyksta, kiek rimtos tos įtampos valstiečių ir žaliųjų gretose. Ar LVŽS byra jau dabar, ar tai tik pavieniai maištininkai? Ir kiek tai turės įtakos S.Skvernelio kovai prezidento rinkimuose, kai aršiausiai į tave šaudo ne svetimi, o savi?

G.Dabašinskas susirūpino, ar N.Puteikis ir M.Puidokas dar ilgai kels sumaištį, nes gali nesurinkti privalomų 20 tūkst. parašų, ir pasiūlė iš šalies šias muštynes stebintiems konservatoriams genialią juodąją technologiją – padėti ir N.Puteikiui, ir M.Puidokui surinkti parašus, kad jie kuo ilgiau kaišiotų pagalius į ratus S.Skverneliui.

Dar kalbėtojai sutarė, kad jei įtampos LVŽS išsprogdintų iš vidaus, konservatorių dabar jokiu būdu negalima prileisti prie valdžios. Nes ir patiems bus labai nemalonu, ir Lietuvai. Kodėl? Paklausykite iki pabaigos.

Luko Balandžio / 15min nuotr./15min studijoje – prezidento posto nutaręs siekti Mindaugas Puidokas
Luko Balandžio / 15min nuotr./15min studijoje – prezidento posto nutaręs siekti Mindaugas Puidokas

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per portalą 15min ir naują audioplatformą 15min Klausyk. Kviečiame „Apple“ ir „Android“vartotojus atsisiųsti programėlę!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min