Dabar populiaru
Publikuota: 2014 birželio 6d. 09:47 , atnaujinta: 2014 birželio 6d. 09:57

Milda Dargužaitė persigalvojo: nebenori būti Vilniaus merė

Milda Dargužaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Milda Dargužaitė

Buvusi viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ vadovė Milda Dargužaitė antradienį paskelbusi apie norą tapti Vilniaus mere dabar persigalvojo ir pareiškė apskritai nebenorinti sukti politikės keliu. Gali būti, kad nuomonę pakeisti ją privertė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Vilniaus skyriaus vadovo Manto Adomėno pareiškimas, kad jis kandidatų sąrašo lyderio pozicijos savivaldybės rinkimuose neužleis.

Penktadienį M.Dargužaitė savo „Facebook“ paskyroje pareiškė, kad į politiką jau nebenori, o antradienio pareiškimą pavadino „per ankstyvu viešumu“.

Tuo tarpu konservatorių lyderis Andrius Kubilius, penktadienio rytą duodamas interviu Žinių radijui, dar aiškino, jog būtų gerai, jei partijos sąrašą Vilniuje į rinkimus vestų M.Dargužaitė ir, sėkmės atveju, taptų sostinės mere.

„Po ilgo svarstymo, daug diskusijų ir per ankstyvo viešumo dabar jau žinau, kad nesu pasiruošusi žengti į politiką“, – rašo M.Dargužaitė.

Be to, M.Dargužaitė rašo, kad tai ne ji veržėsi į konservatorių sąrašo lyderius, o tai siūlė patys konservatoriai. Tačiau ji tvirtina supratusi, kad politika ne jai.

Po ilgo svarstymo, daug diskusijų ir per ankstyvo viešumo dabar jau žinau, kad nesu pasiruošusi žengti į politiką, – rašo M.Dargužaitė.

„Šiuo metu į miesto valdymą nepartiniams profesionalams iš privataus sektoriaus įsitraukti yra kur kas sunkiau – ypač kai nėra tiesioginių mero rinkimų. Nors mane konservatoriai ir bandė prikalbinti pretenduoti į Vilniaus merus, po daug diskusijų ir svarstymo supratau, kad man yra gana svarbu neprarasti savo nepriklausomos nuomonės nuo kai kurių partijos ideologijų. Taip pat būtų sunku priprasti ir prie kitokių darbo metodų, nei kad esu pripratusi privačiame sektoriuje“, – rašo M.Dargužaitė.

Tuo tarpu antradienį interviu dienraščiui „Lietuvos žinios“ M.Dargužaitė teigė, kad jaustųsi nevertinama, jei pakvietę kandidatuoti į Vilniaus tarybą partijos sąraše, konservatoriai nesiūlytų jai bent mero posto.

„Man atrodo, tai būtų manęs neįvertinimas. Norėčiau būti ten, kur esu vertinama. Jeigu atsirastų už mane geresnių kandidatų – labai prašom. Bet šiuo metu jų nelabai matau“, – sakė M.Dargužaitė.

Vyks į Kanadą

Kalbėdama su BNS M.Dargužaitė teigia vyksianti dirbti į Kanadą. „Turėjau darbo pasiūlymą, įvertinau visas kitas galimybes Lietuvoje. Man atrodo, pagal mano galimybes, pasiūlymas užsienyje lieka patraukliausias. Ilgai su jais deruosi dėl laiko, tai jau laikas išvažiuoti“, – sakė M.Dargužaitė.

Ji patvirtino planuojanti dirbti Kanadoje, finansų srityje. Pasak M.Dargužaitės, jos apsisprendimo nepakeistų ir pasiūlymas būti TS-LKD kandidate į Vilniaus mero postą. Anot jos, galutiniam apsisprendimui įtakos turėjo ne tik patrauklus darbo pasiūlymas Kanadoje, bet ir Lietuvoje vykstantys politiniai procesai.

„Ne, nes aš ir taip jau neprofesionaliai pasielgiau su savo darbo pasiūlymu taip ilgai tempdama gumą – jau turbūt praėjo du su puse mėnesio, buvo pakankamai laiko, manau, visiems suprasti, kaip mes galime ar negalime dirbti kartu. Žinoma, kad turėjo įtakos (politiniai dalykai – BNS), nes vis dėlto kadangi pati politikoje niekada nedalyvavau, per tuos tris mėnesius kažkiek susidūriau su politiniais procesais, pamačiau, kad tai man tikrai nėra pakeliui“, – sakė M.Dargužaitė.

Iš JAV dešiniųjų kvietimu grįžusi M.Dargužaitė vadovavo VšĮ „Investuok Lietuvoje“, vėliau pasitraukė iš šių pareigų ir sulaukė TS-LKD pasiūlymo dalyvauti savivaldos rinkimuose.

Tačiau TS-LKD jau turi Vilniaus sąrašo lyderį – juo dar kovo viduryje buvo patvirtintas Vilniaus sueigos pirmininkas Mantas Adomėnas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min