Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 10d. 14:21

Ministerijos vyriausiasis patarėjas Vytautas Butrimas skirimas Ryšių ir reguliavimo tarnybos nariu

Krašto apsaugos ministerijos vyriausiasis patarėjas kibernetinio saugumo klausimais Vytautas Butrimas skiriamas Ryšių ir reguliavimo tarnybos tarybos nariu.

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba reguliuoja elektroninių ryšių, pašto, pasiuntinių veiklą ir prižiūri kaip kitos valstybės institucijos laikosi ir įgyvendina elektroninių ryšių ir pašto veiklą reglamentuojančius Lietuvos Respublikos įstatymus bei kt. teisės aktus. Tarnyba taip pat vykdo nacionalinio elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinio veiklą.

Ryšių reguliavimo tarnybos taryba svarsto Ryšių ir reguliavimo tarnybos strateginius veiklos planus, radijo ryšio plėtros planus, ekonominių sankcijų ūkio subjektams, nesilaikantiems Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo reikalavimų, skyrimo klausimus ir teikia pasiūlymus Tarnybos direktoriui, taip pat svarsto ir kitus susijusius klausimus. Tarnybos taryba yra kolegialus  organas, susidedantis iš septynių asmenų. Tarnybos tarybą penkeriems metams skiria Respublikos Prezidentas Ministro Pirmininko teikimu. Tarnybos tarybos narių darbas neapmokamas.

V. Butrimas Krašto apsaugos sistemoje dirba nuo 1998 m. Nuo 2011 m. V. Butrimas eina Krašto apsaugos misterijos vyriausiojo patarėjo kibernetinio saugumo klausimais pareigas. Prieš tai jis 10 metų dirbo Ryšių ir informacinių sistemų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos direktoriaus pavaduotojo pareigose. V. Butrimas yra baigęs JAV Ročesterio St. John Fischer’io koledžą ir Ročesterio Nazereth’o koledžą, kuriuose įsigijo istorijos bakalauro ir kompiuterių mokymo magistro laipsnius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min