Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 4d. 23:37

Mirė Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Tomas Raudys

Tomas Raudys
Nuotrauka, kuria socialiniame tinkle "Facebook" pasidalijo Liberalų sąjūdis / Tomas Raudys

Antradienį vakare Liberalų sąjūdžio bendruomenė pasidalijo skaudžia žinia – mirė ilgametis Liberalų sąjūdžio ir Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Tomas Raudys.

„Liberalų bendruomenę pasiekė liūdna žinia – Amžinybėn išėjo ilgametis Liberalų sąjūdžio ir Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Tomas Raudys“, – skelbiama Liberalų sąjūdžio „Facebook“ puslapyje.

Kolegos netekusi partijos lyderė, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sakė: „Netekome puikaus žmogaus ir bendražygio, savo gyvenimą ir darbus paskyrusio Plungės kraštui ir jo žmonių gerovei. Skaudžios netekties ir liūdesio valandą dėl Tomo netekties nuoširdžiai užjaučiu šeimos narius ir artimuosius, bičiulius ir bendražygius. Telydi Jus paguoda ir dvasios stiprybė.“

Liberalų bendruomenę pasiekė liūdna žinia – Amžinybėn išėjo ilgametis Liberalų sąjūdžio ir Plungės rajono savivaldybės...

Posted by Liberalai on Tuesday, May 4, 2021

„Negailestinga lemtis išplėšė garbingą rajono politiką, pavyzdingą vyrą ir tėvą, nuoširdų bičiulį. Gimęs ir mokęsis Plungėje, teisės, istorijos – politologijos mokslus baigęs Vilniuje, savo gyvenimą paskyrė gimtajam miestui, kur sąžiningu darbu ir visuomenine veikla pelnė aplinkinių pasitikėjimą ir pagarbą.

Nuo 2011 metų – aktyvus ir principingas Savivaldybės tarybos narys. Vadovaudamas tarybos komitetams, visada stengėsi telkti bendraminčius pozityviems ir konkretiems sprendimams bei darbams. Tomas buvo kūrybingas ir sąžiningas verslininkas, kėlęs sau vis naujus iššūkius, ieškodamas galimybių pagerinti gyvenimą visiems rajono gyventojams. Dėl visada pozityvaus principingumo ir geriausių sprendimų ieškojimo buvo išrinktas Lietuvos komunalininkų ir atliekų tvarkytojų asociacijos tarybos nariu, labdara ir atjauta pasižymėjo Plungės „Rotary“ klubo bendruomenės veikloje.

Ir dirbant „Valdos“ direktoriumi, ir sprendžiant svarbius klausimus Savivaldybės taryboje, pasitaikė nemažai sunkių akmenėlių Tavo, Tomai, kelyje. Tu kantriai juos ridenai, kartais su šypsena ir šmaikštumu pastumdydamas. Tegul Žemaitijos žemė, kurią pasirinkai amžinajam poilsiui, būna Tau lengva“, – jautria žinute pasidalijo Plungės rajono savivaldybė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

04:10
15:03
13:00

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min