2009 06 22

Motobolo varžybose kretingiškiai - nepralenkiami

Kretingos motodrome vykusiose motobolo varžybose lietuvių „Milda“ buvo neįveikiama.
Motobolo varžybos
Motobolo varžybose kretingiškiai sutriuškino baltarusius. / Birutės Giedraitės nuotr.
Temos: 2 Motobolas Kretinga

Motobolas, tai žaidimas su kamuoliu futbolo aikštėje, tačiau priešingai nei įprastose futbolo varžybose, čia kamuolį gainioja transporto priemonės.

Sportininkai po aikštę juda motociklais, tik trys teisėjai ir vartininkai yra pėsti. „Mildos“ komandą treniruoja Vaclovas Brazdeikis , puolėjai - Renatas Žiubrys, Mantas Večerskis ,  Aivaras Večerskis, gynėjai - Eduardas Steckis, Virginijus Mikaločius, Tomas Gudauskas, vartininkai - Romas Kontrimas, Raimondas Alseika, Algirdas Šateikis.

Jau pirmame kėlinyje lietuviai įsiveržė į priekį, įmušė tris įspūdingus įvarčius. Tik antrajame kėlinyje Baltarusijos „Junost“ pavyko pelnyti vieną įvartį, o lietuviai padidino savo pergalę dar dviem įvarčiais. Rungtynių pabaigoje rezultatas buvo 11 – 3 Kretingos “Mildos” naudai.

Birutės Giedraitės nuotr./Motobolo varžybos

Varžybose netruko pavojingų situacijų, kada žaidėjai virto nuo motociklų bei stumdėsi kovodami dėl kamuolio. Sportininkai žaidimo metu dėvi specialią aprangą, kuri apsaugo nuo galimų traumų. Visa motobolo aikštelė buvo padengta žvyru, todėl skraidančių dulkių kamuolių netrūko, nors ir po kiekvieno kėlinio specialus automobilis liejo aikštelę vandeniu.

Į motobolo varžybas susirinko apie du tūkstančius žiūrovų , tarp jų ir “Mildos” komandos sirgaliai, kurie turi net specialius geltonus marškinėlius su užrašais “Kretinga mes jėga”.

Dabar „Mildos“ žaidėjai ruošiasi kitoms varžyboms, vyksiančioms birželio 27d. Kretingos motodrome. (Motobolo varžybos) Kretingos „Mildos“ komandai šypsojosi sekmė per visas varžybas.