Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 26, 16:11

Nacionalinės vyrų dienos proga – speciali konferencija „Vyro vizija“

Nacionalinę vyrų dieną sumaniusi ir jos kasmetinį šventimą inicijavusi radijo stotis M-1 tęsia tradiciją ir jau šį penktadienį, gegužės 27 dieną, šia proga rengia neeilinę vyrų konferenciją.
„Vyro vizija“
„Vyro vizija“ / Organizatorių nuotr.
Temos: 2 „M-1“ Vyras

Vienuoliktą kartą vykstančioje vyrų dienos programoje: tradicinės vyriškos vaišės, specialūs pranešimai, populiariausių šalies stand-up komikų programa ir pirmasis Lietuvoje kojų lenkimo čempionatas.

„Labai džiugu, kad Nacionalinė vyrų diena jau tampa tradicija ne tik mūsų klausytojų tarpe, bet ir visoje šalyje: gauname ir transliuojame tūkstančius klausytojų sveikinimų, mus pasiekia nuotraukos su akimirkos iš šventės minėjimo kolektyvuose ar draugų rate.

Esame įsitikinę, kad tokios vyriškos šventės mūsų šalyje reikia, todėl metame visas pajėgas ir kasmet organizuojame vyrų dienos renginius, siekiant palaikyti tradiciją šią dieną švęsti taip, kaip mums norisi – vyriškai. Taip darysime ir šiemet – vardan mūsų mylimų damų ramybės, oficialiai pasikvietėme savo bičiulius į konferenciją „Vyro vizija“ neoficialiam šventės paminėjimui,“ – apie penktadienį vyksiančią vyrų dieną pasakoja M-1 programų direktorius Gintas Vaičikauskas.

Organizatorių nuotr./„Vyro vizija`“
Organizatorių nuotr./„Vyro vizija`“

Šių metų vyrų dienos konferencijoje „Vyro vizija“ dalyvių laukia intriguojanti programa, kurioje, žadama, bus atsakyta į vyrams taip rūpimą klausimą „Ko nori moterys?“ bei aptarti kiti svarbiausi vyriško gyvenimo klausimai. Na, o labiausiai intriguojanti konferencijos dalis – pirmasis Lietuvoje kojų lenkimo čempionatas! Organizatoriai atskleidžia, jog šio čempionato nugalėtojui atiteks radijo stoties M-1 įsteigtas 500 eurų čekis ir šio čempionato partnerių dovanos.

Kiekvienais metais paskutinįjį gegužės penktadienį įsimintinus vyro dienos renginius rengianti radijo stotis M-1 savo klausytojams stengiasi pasiūlyti ne tik įsimintiną programą, bet ir pakviesti į išskirtines šalies vietas, ankstesniais metais renginiai vyko Trakuose, Palangoje, Neries upėje. Renginio organizatoriai šiemet kartelės nenuleidžia – pasirinkta šventės vieta simboliškai atspindi ir renginio pavadinimą, mat šventės dalyviai šiemet laukiami Vilniaus oro uosto konferencijų centre.

Nors ši šventė subalansuota tik vyrams, tačiau stebėtojų teisėmis dalyvauti gali ir moterys. Visi negalintys dalyvauti renginyje, kviečiami jį stebėti tiesioginės transliacijos metu, radijo stoties M-1 internetiniame puslapyje www.m-1.fm.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min