Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 16d. 10:59

Neįprasta situacija Klaipėdos centre: išmontuotas šviestuvas tapo elektrošoku šunims, šie staugė ir cypė

Klaipėdietis miesto valdžiai pranešė apie neįprastą atvejį - išmontavus šviestuvą šioje uostamiesčio vietoje tekėjo elektra, papurčiusi ne vieną šunelį.
J. Zekanio nuotr. / Klaipėdietis miesto valdžiai pranešė apie neįprastą atvejį - išmontavus šviestuvą šioje uostamiesčio vietoje tekėjo elektra, papurčiusi ne vieną šunelį.

Klaipėdietis Janis Zekanis pastebėjo neįprastą situaciją Klaipėdos centre. Išmontavus šviestuvą elektra nebuvo atjungta, tad ši vieta tarsi elektrošokas papurtė jau ne vieną keturkojį. Pranešus savivaldybei sureaguota žaibiškai.

J. Zekanis socialiniame tinkle paskelbė žinutę su nuotraukomis, informuodamas visus būti akylais ties Tiltų gatvės 13 namo šaligatviu

„Čia įmontuoti grindiniai šviestuvai, vienas jų – veikia kaip elektrošokeris 220 V. Vedant šunį šioje gatvės pusėje, šviestuvas neišvengiamai pakliūna augintiniui tiesiai po letenom, sukeliant šuniui didžiulį šoką ir skausmą. Šuo pradeda skausmingai staugti, cypia, dėl galūnės spazmo negali pajudėti iš vietos, kas tik pablogina situaciją. Taip nutiko su mūsų draugės šuniu, kuriam lygioje vietoje atsitiko būtent toks priepuolis miesto centre. Nei stiklo, nei kokių aštrių daiktų – nieko. Tik labai gąsdinantis šuns elgesys. Kai taip nutiko jau su mūsų šuniu, supratome, kad čia ne šuo, čia kažkas negerai su ta vieta. Kadangi gyvename visai šalia, pradėjome girdėti, kaip kelis kartus per dieną tai nutinka ir kitiems keturkojams, nes, patikėkite, girdi visa Tiltų gatvė. Prašau venkite šios vietos, kol šviestuvai nebus sutvarkyti”, – rašė J. Zekanis.

J. Zekanio nuotr./Klaipėdietis miesto valdžiai pranešė apie neįprastą atvejį – išmontavus šviestuvą šioje uostamiesčio vietoje tekėjo elektra, papurčiusi ne vieną šunelį.
J. Zekanio nuotr./Klaipėdietis miesto valdžiai pranešė apie neįprastą atvejį – išmontavus šviestuvą šioje uostamiesčio vietoje tekėjo elektra, papurčiusi ne vieną šunelį.

Klaipėdiečio manymu, tokia situacija susiklostė greičiausiai perdegus lemputėms.

„Šis miesto turtas, kaip ir daugelis kitų, buvo kažkada suprojektuotas, nupirktas ir įmontuotas. Kai lemputės perdegė – jis daugiau niekam nerūpėjo. Aš labai norėčiau, kad tarnyba, atsakinga už miesto apšvietimo priežiūrą, ne tiesiog ištrauktų saugiklį kur nors greta esančiame stulpe, o išardytų, sutvarkytų ir pakeistų visas lemputes, kaip ir priklauso, nes tų šviestuvų Tiltų gatvėje ne vienas ir ne du”, – skelbė vyriškis.

Apie susidariusią situaciją J. Zekanis informavo savivaldybę. Reaguota žaibiškai.

Kaip 15min informavo savivaldybės atstovė Aušra Lukauskienė, UAB „Gatvių apšvietimas” jau atjungė elektros tiekimą nuo šių nebeveikiančių grindinio apšvietimo elementų.

„Savivaldybė ketina perimti savo žinion šį bešeimininkiu laikomą turtą. Šuniukų streso priežastis yra pašalinta“, – sakė moteris.

Kaip aiškėja, šviestuvai esantys grindinyje priklauso namo savininkui ir jie buvo pajungti nuo bendro gatvių apšvietimo. Tokį leidimą savininkas buvo gavęs. Savininkas arba savivaldybė turi spręsti, ar šie šviestuvai bus naudojami toliau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

02:50
14:56
00:53

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min