Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 8d. 09:48

Neringiškiai rinks seniūnaičius

Neringa
Audriaus Bagdono/BFL nuotr. / Neringa
Šio mėnesio pabaigoje, sausio 22–29 dienomis vyks Neringos savivaldybės seniūnaičių rinkimai. Dvejiems metams renkamas seniūnaitis dirbs visuomeniniais pagrindais.

Seniūnaitis atstovaus seniūnaitijos gyventojų interesams, prisidės plėtojant ir organizuojant gyvenvietės kultūrinį ir sportinį gyvenimą. Prireikus dalyvaus organizuojant gyventojų apklausas ir gyventojų susitikimus su tarybos nariais, seniūnu, savivaldybės administracijos direktoriumi arba šio įgaliotu atstovu, kitais savivaldybės ir valstybės institucijų atstovais.

Seniūnaitis bus renkamas gyventojų apklausos būdu, rinkimų grafike nurodytą dieną ir laiku. Kandidatą gali siūlyti nevyriausybinės organizacijos, asociacijos, įstaigų ir organizacijų kolektyvai, veikiantys seniūnaitijoje, arba ne mažiau kaip 10 seniūnaitijos gyventojų, deklaravusių gyenamąją vietą seniūnaitijos teritorijoje ir turinčių rinkimų teisę. Kandidatu gali siūlytis pats seniūnaitijos gyventojas, jeigu jo kandidatūrai pritaria ne mažiau kaip 10 seniūnaitijos gyventojų.

Šiemet seniūnaičius turėtų rinkti ir uostamiesčio gyventojai. Planuojama, kad Klaipėdoje būtų 60 visuomeniniais pagrindais, be jokio atlygio dirbančių seniūnaičių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min