Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nežinodami mes valgome dvėselieną?!

Mėsa
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Mėsa
Šaltinis: 15min
0
A A

Atlikusi tyrimą, LNK laida „Paskutinė instancija“ priėjo prie išvados, kad ant vartotojų stalo gali patekti maita, t. y., savo mirtimi, nuo ligų ar senatvės mirusių naminių gyvulių mėsa – dvėseliena.

Aritmetika paprasta: Lietuvoje yra vienintelė įmonė, turinti teisę naikinti maitą, pačias pavojingiausias kritusių, paskerstų ir kitaip galą gavusių gyvulių ir paukščių dalis, vadinamąsias pirmos kategorijos atliekas, iš kurių gali sklisti mirtinos ligos.

Per pastaruosius metus šioje įmonėje tokių „velionių“ perdirbama perpus mažiau, nors naminių gyvulių laikoma tik penktadaliu mažiau nei ikikriziniais metais.

„Kur dingsta dvėsena? Yra du keliai: slapta išverčiama kur nors pamiškėje arba... gerai permalus  patiekiama ant mūsų stalo“, – sako „Paskutinės instancijos“ vedėja ir autorė Rūta Janutienė.

Pradėjusi tyrimą, „Paskutinė instancija“ nuvyko prie Kauno marių, kur jau kelintus metus vienos paukštieną auginančios ir perdirbančios įmonės pašonėje vyksta keistokų dalykų. Maita, užuot ją deramai sunaikinus, laidos žiniomis, keliauja į aplinkinius laukus. To, ką pavyko nufilmuoti, silpnų nervų ir jautraus skrandžio žmonėms nepatariama žiūrėti...

Skandalingas „Paskutinės instancijos“ tyrimas – antradienio vakarą, 19.40 val., per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min