Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nori pranešti apie pažeidimą – kreipkis į patrulį

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Piliečiams, norintiems pranešti apie pažeidimą, nereikės vykti į policijos įstaigą ir pildyti aibės dokumentų. Nuo šiol tai padaryti žmonės galės priėję prie bet kurio pareigūno.

Kaip informuoja Policijos departamentas, siekiant gerinti patrulių padalinių darbo organizavimą ir užtikrinti operatyvų informacijos iš piliečių priėmimą, Policijos departamente parengta naujovė – informacinio pranešimo blankas.

Tokį blanką turės maršrute (poste) dirbantys patrulių padalinių pareigūnai ir įteiks jį asmenims, besikreipiantiems į patrulius ir norintiems policijai pranešti turimą informaciją. Tokiu būdu pareiškėjams bus paprasčiau ir patogiau perduoti turimą informaciją.

Patrulis į jį besikreipiančiam asmeniui turės pateikti blanką, o gavęs jį užpildytą – įteikti pareiškėjui blanko priėmimo šaknelę.

Pirmoje blanko priėmimo šaknelės dalyje (įteikiamoje pareiškėjui) patrulis nurodys gautos informacijos registracijos datą ir numerį, savo pareigas, vardą, pavardę ir pasirašys. Blanke pilietis ras atsakingo pareigūno kontaktus, kuriais galės pasiteirauti apie informacijos tikrinimo eigą.

Antroje blanko priėmimo šaknelės dalyje (pridedamoje prie pranešimo) patrulis nurodys gautos informacijos registracijos datą ir numerį, savo pareigas, vardą, pavardę. Šioje šaknelės dalyje turės pasirašyti tiek patrulis, tiek pareiškėjas.

Bus suteikta galimybė perduoti informaciją ir anonimiškai. Ji bus registruojama ta pačia tvarka, tačiau pareiškėjui neišduodama blanko priėmimo šaknelė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min