Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 11d. 07:10

Nugriauta buvusio sostinės policijos vadovo E.Kaliačiaus sodyba

E.Kaliačiaus brolį užklupo finansinės bėdos.
„Scanpix“ nuotr. / E.Kaliačius

Apsilankę Vilniaus rajono Svironių kaime aplinkos apsaugos specialistai neteko žado. Savavališkai pastatyta buvusio sostinės policijos vadovo Eriko Kaliačiaus sodyba buvo nušluota nuo žemės paviršiaus, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Statybas kontroliuojantys inspektoriai E.Kaliačiui priklausančius pastatus Svironių kaime prie Kulių tvenkinio reikalavo nugriauti nuo 2005 metų, rašoma „Lietuvos ryte“.

Kad išvengtų atsakomybės, buvęs Vilniaus policijos viršininkas E.Kaliačius sodybą iš pradžių perleido sūnui Andriui, o šis ją pardavė kitam asmeniui.

Inspektorių rūstybę Kaliačiai užsitraukė, nes pradėjo statyti statinius nepakeitę žemės sklypo naudojimo paskirties, neturėdami parengtos ir suderintos dokumentacijos.

Statiniai buvo pripažinti savavališkais ir po teismų maratono nurodyta juos nukelti. Tačiau Kaliačiai ilgai nepaisė nurodymo, visaip išsisukinėjo.

Beje, E.Kaliačiui šita sodyba kainavo postą, nes paaiškėjo, kad įjos statybas buvo vežami dirbti bausmes Vilniaus policijos areštinėje atliekantys sulaikyti asmenys.

Prieš kelias dienas šioje sodybvietėje dar kartą apsilankę tikrintojai jau neberado dviejų rastinių namų, iš gelžbetoninių blokų sumontuotos 28 metrų ilgio ir 2,4 metro aukščio atraminės sienos.

Dingo ir šašlykinės pastatas, vasaros tipo kavinė, pirtis, dvi pavėsinės. Tai, kas liko nuvertus statinius, buvo išvežta, o teritorija sutvarkyta. 
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min