Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nukentėjusiems nuo gaisro Kauno rajono gyventojams atvežtas kilnojamasis namelis

Kauno rajono valdžios atstovai ir viena iš nukentėjusių šeimų, kuri laikinai gyvens kilnojamame namelyje
Kauno rajono savivaldybės nuotr. / Kauno rajono valdžios atstovai ir viena iš nukentėjusių šeimų, kuri laikinai gyvens kilnojamame namelyje
Šaltinis: 15min
0
A A

Patamulšėlio kaimo gyventojai Virginija ir Mindaugas Girdauskai kartu su trim mažamečiais vaikais ir senyva ligota motina trečiadienį apsigyveno Kauno rajono savivaldybės atgabentame kilnojamajame namelyje.

Laikinos pastogės jiems prireikė po to, kai sudegė namas, kuriame jie gyveno.

Apie gaisrą, kilusį Patalmušėlio kaime, 15min.lt rašė šeštadienį. Dviaukščiame mediniame name, kuriame kilo gaisras, gyveno trys šeimos – iš viso 13 žmonių. Užgesinus liepsnas paaiškėjo, kad viena iš namo dalių, kur gyveno viena šeima, beveik nenukentėjo. Todėl žmonės jau sugrįžo į savo namus, savo jėgomis tvarko juos,.

Dar viename bute gyvenęs vyriškis persikėlė pas giminaičius. Trečiajai šeimai, kurioje auga mažamečiai vaikai ir slaugoma senyva šeimos narė, savivaldybė skyrė kilnojamąjį namelį.

Visoms trims šeimoms bus skirtos ir vienkartinės išmokos, o Kauno rajono socialinių paslaugų centro darbuotojai dar atvežė maisto ir higienos reikmenų, miškininkai žada pigiau parduoti medienos, kurią žmonės galės panaudoti atstatydami namą.

Dviejų aukštų name, kuris apdegė, anksčiau buvo aštuonmetė mokykla. Ugnis sunaikino didelę dalį neseniai suremontuoto, tvarkingo namo. Jis buvo apkaltas naujomis medinėmis ir plastikinėmis lentelėmis, įstatyti plastikiniai langai. Namas kūrenamas malkomis, kaminai nebuvo kiauri, šildymo įranga – bent iš pirmo žvilgsnio – tvarkinga. Todėl pirminė išvada, kad gaisras galėjo kilti dėl netvarkingo dūmtraukio, atmesta, o kita – dar nenustatyta. Spėjama, kad ugnis įsiplieskė antrojo aukšto buto vonios kambaryje, šalia šildymo katilo.

Atvykę ugniagesiai nebeišgelbėjo antrojo namo aukšto, jis visiškai sudegė, o pirmasis liko smarkiai nuniokotas, užpiltas vandeniu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min