Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 20d. 16:02

Nutempė pažeidėjų automobilius (nuotraukos)

Vienas automobilis nesulaukė vairuotojo ir buvo išvežtas techninės pagalbos automobilio.
Aurelijos Kripaitės nuotr. / Vienas automobilis nesulaukė šeimininko ir buvo išvežtas techninės pagalbos mašina.

Klaipėdoje antradienį Kelių eismo taisyklių pažeidėjams buvo neramu: surengtas reidas vairuotojams, automobilius paliekantiems ne vietoje. Tačiau „15min“ įsitikino, kad net ir tik ką surašius pažeidimų protokolus bei čia pat tebesant pareigūnams, pažeidėjai nepaiso taisyklių ir automobilius stato taip, kaip pakliūva.

Anot Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro specialisto Ričardo Vinciūno, vairuotojai, savo automobilius paliekantys bet kaip – didelė problema ir miesto centre, kur jie statomi ant šaligatvių, ir ankštuose kiemuose, kur išvažinėjamos vejos.

„Vieną dieną jie nubaudžiami, kitą dieną vėl stato, kur neleidžiama. Pastaruoju metu mūsų reidai suintensyvėjo. Ateityje ketiname rengti jų dar daugiau”, – sakė R.Vinciūnas.

Policijos pareigūnai sulaukia ir nemažai gyventojų skundų dėl užgrūstų kiemų, užstatytų šaligatvių, kai nebėra vietos net pėstiesiems. Kai kurie pažeidėjus fotografuoja ir atsiunčia nuotraukas pareigūnams.

„Jau seniai taip reikėjo – visas šaligatvis išdarkytas, plytelės kliba, nėra kaip praeiti, o mašinos čia nuolat zuja“, – piktinosi Taikos prospekto gyventoja.

Pareigūnai Taikos prospekte prie „Batų kalno“ nubaudė du vairuotojus, įsigudrinusius automobilius palikti ant šaligatvio, visai priešai parduotuvės duris. „Sugebėtų, ir į parduotuvę įvažiuotų“, – stebėjosi praeiviai.

Dar keturi pažeidėjai nustatyti prie „Maximos“, šalia Taikos prospekto ir Sausio 15-osios gatvės sankryžos. Vieną automobilį jau ketinta nutempti iš pažeidimo vietos. Atskubėjusi vairuotoja gynėsi, kad ryte neradusi vietos. „Skubėjau į darbą, visur pristatyta automobilių. Ką reikėjo daryti? Į darbą vėluoti?“– retoriškai klausė klaipėdietė.

Vis dėlto kitam „Peugeot“ šeimininkui ketvirtadienį teks skambinti bendruoju pagalbos numeriu ir aiškintis, kur išvežta jo transporto priemonė.

Taisyklės numato, kad nuvilkti automobilį iš pažeidimo vietos kainuoja 138 Lt. Pirmąją valandą aikštelėje jis stovi nemokamai. Antroji valanda jau įkainota 2,3 Lt. Para, praleista aikštelėje, atsieina 17 Lt. Vairuotojui atėjus į incidento vietą laiku, kol automobilis dar nenutemptas, tenka susimokėti 80,5 Lt baudą.

Tačiau „15min“ įsitikino, kad tokios bausmės vairuotojų negąsdina. Kol pareigūnai pildė pažeidimų protokolus prie „Maximos“, prie „Baltų kalno“ vairuotojai vėl statė automobilius ant šaligatvio.  

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min