TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Organizuojamas renginys „Kaunas – geriausių istorijų miestas“

Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 3 dieną 15 val. Vilniaus universitete, Kauno humanitariniame fakultete (Muitinės g.8) įvyks studentų organizuojamas renginys „Kauno istorijos“. Šio renginio tikslas suburti didelę kūrybiškų žmonių grupę, kurios nariai galėtų tarpusavyje bendrauti neformalioje aplinkoje, gilinti emocinį tarpusavio ryšį, bendradarbiavimą, o didžiausias renginio organizatorių tikslas - skatinti juos domėtis savo miesto gilia istorine patirtimi.

Renginio metu kūrybinės grupės pagal pateiktus organizatorių žodžius fotografuos ar kitaip įamžins savo sukurtą miesto istoriją. Grupėms bus skiriamos 2 val. rasti tinkamą medžiagą ir paruošti estetiškus savo pristatymus, kuriuose atsispindėtų duotų frazių įspūdingiausios interpretacijos. 17 val. visi dalyviai  grįš į Kauno humanitarinio fakulteto Tarybos rūsį , kuriame jie pristatys savo sukurtą Kauno miesto istoriją. Šią užduotį sukurti ir ją atlikti reikalingas tik dalyvių nuosavas fotoaparatas, o visomis kitomis priemonėmis, kurios bus reikalingos pristatymams(pvz. kompiuteris), suteiks už renginį atsakingi asmenys. Renginio organizatorių pagrindiniai uždaviniai yra bendradarbiavimo ugdymas bei domėjimasis Kauno miesto istorija, kuriant žaidybines situacijas, taip pat ieškojimas kūrybai tinkamų objektų, foto reportažo kūrimas Kaune.

Renginyje geriausiai atlikę užduotį ir labiausiai atspindinčių pateiktas žodžių frazes darbų autoriai bus apdovanoti vertingais prizais ir atminimo dovanėlėmis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min