Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Orkestro svečias – žymus trimitininkas

ymus trimitininkas T.Gricius sekmadienį gros kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru.
Organizatorių nuotr. / Žymus trimitininkas T.Gricius sekmadienį gros kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Šį sekmadienį Kauno miesto simfoninis orkestras kauniečiams organizuoja išskirtinį susitikimą su įžymiu trimitininku Tomu Griciumi.

Trimitininkas T.Gricius studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Londono Guildhall muzikos ir dramos mokykloje, tęsė studijas J.Sibeliaus muzikos akademijoje Helsinkyje. Nuo 2006-ųjų T.Gricius šioje aukštojoje mokykloje siekia jau antro magistro laipsnio – studijuoja šiuolaikinį bei barokinį trimitą.

Kaip solistas T. Gricius pasirodė įvairiuose festivaliuose su Prahos filharmonijos kameriniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Kauno kameriniu orkestrais bei „Musica Humana“ kameriniu ansambliu. Taip pat grojo Lietuvos nacionaliniame simfoniniame orkestre.

Kartu su „Gaida Ensemble“ jis atliko ir įrašė daug šiuolaikinės muzikos kūrinių, o pastaruoju metu dažnai kviečiamas koncertuoti su žymiuoju suomių „Avanti!“ kameriniu orkestru.

Koncerto programoje skambės Jean Sibelius Simfoninės poemos „Finlandia“ uvertiūra „Fantazija“, op. Nr. 26, Jean Sibelius Simfonija Nr. 7 C-minor, op. Nr. 105, Leopoldo Mozarto koncertas trimitui ir orkestrui D-dur, Jozefo Haydno koncertas trimitui ir orkestrui Es-dur.

Koncertas Kauno valstybinėje filharmonijoje vyks vasario 1-ą, sekmadienį, 17 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min