Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pakeista Kauno NVO projektų finansavimo tvarka

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto savivaldybės taryba nusprendė pakeisti ir papildyti nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo iš miesto biudžeto tvarką.

Iki šiol Kauno miesto savivaldybės biudžeto buvo finansuojamos visos Kauno miesto nevyriausybinės organizacijos: jaunimo organizacijos, bendruomenės, socialinės nevyriausybines organizacijas, taip pat ir neįgaliųjų nevyriausybinės organizacijos pagal numatytą tvarką ir prioritetus.

Atsižvelgiant į Socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymą „Dėl socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo tvarkos aprašo ir neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektų finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“ ir buvo priimtas šis sprendimo projektas.

Patvirtinus Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo tvarkos aprašą, pasikeitė nevyriausybinių organizacijų, teikiančių socialines paslaugas  neįgaliesiems, finansavimo iš savivaldybės ir valstybės biudžeto tvarka, todėl iš Kauno miesto savivaldybės biudžeto numatyta finansuoti jaunimo organizacijas, bendruomenes ir socialines nevyriausybines organizacijas, išskyrus neįgaliųjų nevyriausybines organizacijas.

Šio akto priėmimas leidžia nedubliuoti nevyriausybinių organizacijų, teikiančių paslaugas neįgaliesiems, finansavimo.

Komentarai
Temos Kaunas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min