Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 18d. 23:38

Panevėžiečiai kviečiami pašalinti senas pašto dėžutes: to nepadariusiųjų – laukia nemalonumai

Pašto dėžutės
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Pašto dėžutės
Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad nuo šių metų rugpjūčio 6 d. mieste nebeliks senų (geltonos spalvos) pašto dėžučių blokų.

„Miesto gyventojų, kurie dar iki šiol naudoja senas pašto dėžutes korespondencijai gauti, prašome iki rugpjūčio 6 d. įsirengti savo laiškų dėžutę. Tai padaryti įpareigoja Lietuvos pašto įstatymas, kuriame numatyta, kaip turėtų atrodyti tvarkinga pašto dėžutė ir kad už ją atsako pats gyventojas“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vedėja Daiva Svirelienė.

Atkreipiame dėmesį, kad gaunamųjų laiškų dėžutės turi būti įrengtos lengvai prieinamoje vietoje, sudarant galimybę pašto paslaugos teikėjams netrukdomai prie jų patekti, o įmonėse, įstaigose, organizacijose – prie pagrindinių įėjimų. Individualių ar sodininkų bendrijose esančių namų savininkai gaunamųjų laiškų dėžutes įsirengti turi prie įėjimo į jų sklypus arba ant greta gatvės esančių namų sienų, tvorų, stovelių.

Šios dėžutės turi būti rakinamos, aiškiai ir suprantamai sunumeruotos. Ant įmonių, įstaigų ir organizacijų gaunamųjų laiškų dėžučių turi būti įskaitomai užrašytas įmonės, įstaigos, organizacijos pavadinimas.

Iki 2021 m. rugpjūčio 6 d. neįsirengus gaunamųjų laiškų dėžutės arba ją įsirengus netinkamai, t.y. neatitinkančią anksčiau išvardintų nustatytų reikalavimų, ir dėl to sudarančią keblumų pristatyti pašto siuntą, pašto paslaugos teikėjas informuos gavėją apie gautą siuntą ir nurodys, kur bei kokiu laiku gavėjas galės atvykti jos atsiimti. Jeigu informuoti gavėjo neįmanoma, pašto paslaugos teikėjas apie tai informuos siuntėją.

Skaičiuojama, kad šiuo metu Panevėžyje yra apie 300 senų pašto dėžučių blokų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min