Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paramos koncertui pinigų ieškos vėliau

Norą dalyvauti koncerte „Su Lietuva – už „Žalgirį“ jau pareiškė daugiau nei 30 žinomų šalies atlikėjų. Tikimasi, jog iki sekmadienio jų atsiras dar daugiau.
15min.lt/Egidijaus Jankausko nuotr. / Norą dalyvauti koncerte „Su Lietuva – už „Žalgirį“ jau pareiškė daugiau nei 30 žinomų šalies atlikėjų. Tikimasi, jog iki sekmadienio jų atsiras dar daugiau.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Nors Kauno politikai ir sutiko leisti šį sekmadienį vyksiančio „Žalgirio“ paramos koncerto organizatoriams nemokamai pasinaudoti sporto hale, iš kur bus gauta lėšų, apmokėti halės valdytojų pateiktas sąskaitas, kol kas neaišku.

Trečiadienį vykusio tarybos kolegijos posėdžio metu svarstant šį klausimą neatsirado nei vieno prieštarauti išdrįsusio politiko. Tačiau kalbai pasisukus apie tai, iš kur bus gauti reikalingi maždaug 8 tūkst. Lt, politikai atsakomybę permetė savivaldybės valdininkams.

„Nors sporto halę valdanti įstaiga ir yra mūsų įmonė, gyvename ne socializmo laikais – viskas kainuoja. Nėra taip, kad ateini į halę, atsirakini duris ir imi organizuot koncertą. Yra aptarnaujantis personalas, kuriam reikia mokėt už darbą, – aiškino meras Andrius Kupčinskas. – Įpareigojome administracijos direktorių taupiai naudojant lėšas vienoje iš biudžeto eilučių, skirtų sportui, rasti reikalingus pinigus. Gal per metus kur nors sutaupysime metų ir tada atsiskaitysime su hale“.

Buvo atsiradę siūlymų halės nuomai reikalingas lėšas skirti iš administracijos direktoriaus rezervo fondo, kuriame šiais metais yra 2,7 mln. Lt, tačiau tam nebuvo pritarta.

„Nesinori precedento, nes jeigu paskui kiekvienas pradės eiti su tokiais prašymais, labai greitai fondą ištuštinsim. O jis yra skirtas stichinėms nelaimėms, avarijoms likviduoti, kam nors suteikti prieglobstį. Nesinori pinigų iš fondo dalinti į kairę ir į dešinę“, – akcentavo miesto vadovas.

Dalyvauti šį sekmadienį vyksiančiame koncerte „Su Lietuva – už „Žalgirį“ jau pareiškė norą per 30 žinomų šalies atlikėjų ir grupių.Visos už bilietus surinktos lėšos bus pervestos į Kauno „Žalgirio“ sąskaitą.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min