Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 12d. 17:06

„Paramos vaikams centras“ kviečia į atvirų durų dienas

Paramos vaikams centras rengia atvirų durų dienas
Organizatorių nuotr. / Paramos vaikams centras rengia atvirų durų dienas.

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su VšĮ „Paramos vaikams centru“ nuo 2011 m. liepos mėn. įgyvendina Vaikų globos šeimoje skatinimo Vilniaus mieste projektą ir ragina vilniečius tapti tėvų globos netekusių vaikų globėjais.

Vaikų globos įstaigose auga daugiau nei 400 Vilniaus m. vaikų, jiems to nereikėtų patirti, jei būtų daugiau globojančių šeimų, kurios galėtų rūpintis vaikais savo namuose. 2011 m. spalio mėn. 18 dieną, 18 valandą, VšĮ „Paramos vaikams centre“ adresu Latvių 19A, Vilnius, vyks  ATVIRŲ DURŲ RENGINYS, kviečiame atvykti ir daugiau sužinoti apie vaikų globą. Telefonai pasiteiravimui: 8 5 271 59 80; 8 679 89 294.

Vaikas ieško namų!

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su VšĮ „Paramos vaikams centru“ nuo 2011 m. liepos mėn. įgyvendina Vaikų globos šeimoje skatinimo Vilniaus mieste projektą ir ragina vilniečius tapti tėvų globos netekusių vaikų globėjais.

Kaip tapti vaiko globėju?

Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui, Konstitucijos pr. 3, Vilnius reikia pateikti šiuos dokumentus:

pažymą apie sveikatą (046a forma);
dokumentus apie:  šeimos sudėtį, šeimyninę padėtį, šeimos pajamas, būstą;
gyvenamosios vietos deklaracijos pažymą;
kartu gyvenančių asmenų, vyresnių nei 16 metų, sutikimus;
gyvenimo aprašymą;
prašymą, kuriame nurodoma kokio amžiaus, keliais vaikais pageidaujama rūpintis.

Gavę dokumentus, Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai juos įvertins ir jei jais remiantis nėra kliūčių, apie tai, jog yra nauja šeima pageidaujanti globoti, informuos savo socialinius partnerius, įstaigas, kuriose dirba darbui su globėjais ir įtėviais parengti socialiniai darbuotojai. Socialinis darbuotojas apsilankys šeimos namuose, susipažins su šeima, įsitikins, jog vaikui(-ams) namuose yra vietos, aplinka saugi, šeimos gyvenimo būdas yra palankus priimti į namus vaiką ir pan. Šeimai  bus pranešta apie tai, kada prasideda mokymai, jų vietą ir laiką. Jei po tris mėnesius trunkančių kursų ir potencialūs globėjai, ir socialiniai darbuotojai yra vieningos nuomonės dėl šeimos kompetencijų rūpintis tėvų globos netekusiu vaiku, tenkinti jo poreikius, Socialinis darbuotojas parengia Išvadą dėl šeimos pasirengimo globoti ir ją pateikia Vaiko teisių apsaugos skyriui. Savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai parenka šeimai vaiką, kuriuo siūlo rūpintis, pateikia apie jį informaciją, šeima vyksta į globos įstaigą susipažinti su vaiku ir informuoja apie savo sprendimą.

Kur gauti daugiau informacijos apie vaikų globą?

Daugiau informacijos apie vaikų globą Jums visuomet suteiks seniūnijose dirbantys Vaiko teisių apsaugos skyriaus inspektoriai. Taip pat prašome skambinti į Vilniau m. Vaiko teisių apsaugos skyriaus Globos ir įvaikinimo poskyrį tel.: 8 5 211 25 67, į VšĮ „Paramos vaikams centrą“ tel.: 8 5 271 59 80, 8 679 89 294, rašyti pvc@pvc.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min