TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pašalintas dar vienas nelegalus vagonėlis

Šaltinis: 15min
0
A A

Pašalintas dar vienas nelegalus vagonėlis, stovėjęs Labanoro regioniniame parke.

Molėtų rajone, Čiulėnų seniūnijoje, Damošiškių kaime, Jauriuko ežero pakrantėje stovėjusį vagonėlį nutempė jį pastatęs Arvydas D. Statytojas taip pat nugriovė prie namelio prijungtą terasą, pašalino į ežerą nutiestą pontoninį lieptą – bei sutvarkė aplinką, teigiama pranešime spaudai.

Aplinkos ministro patarėjo Kęstučio Rupulevičiaus teigimu, šis nelegalus vagonėlis užfiksuotas dar 2007-ųjų spalį. Tąkart jo savininkui buvo surašytas savavališkos statybos aktas, skirta 5000 litų bauda bei pareikalauta vagonėlį pašalinti. Utenos apskrities viršininko administracija įpareigojo Arvydą D. tai padaryti iki 2007-ųjų gruodžio 9 dienos.

Vagonėlio savininkas apskundė nutarimą Panevėžio apygardos administraciniam teismui. Pernai balandį teismas Arvydo D. skundą atmetė. Tada vyras kreipėsi į Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą. Byla kol kas neišnagrinėta.

Šių metų kovą aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas nusiuntė pavedimą Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentui. Aplinkosaugininkai įpareigoti pasirūpinti, kad Gražutės ir Labanoro regioniniuose parkuose neliktų savavališkų statinių.

Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento darbuotojai kreipėsi į Arvydą D. ir paragino pašalinti vagonėlį. Inspektoriai perspėjo, jog priešingu atveju jis bus nutemptas priverstinai, tuomet savininkui dar teks padengti nutempimo ir vagonėlio saugojimo išlaidas.

Netrukus vagonėlio statytojas atsiuntė inspektoriams rašytinį pasižadėjimą, kuriame įsipareigojo pašalinti vagonėlį per mėnesį. Savo pažadą Arvydas D. išpildė ir vakar nelegalų statinį pašalino.

“Džiaugiuosi, jog pilietis pademonstravo sąmoningumą ir geranoriškumą. Raginu ir kitus nelegalių statinių savininkus pasekti jo pavyzdžiu. Kova su savavališkomis statybomis bus tęsiama tol, kol neliks nė vieno neteisėtai atsiradusio statinio. Pakartosiu aplinkos ministro žodžius, jog tai - viena iš prioritetinių ministerijos užduočių”, – tvirtina K.Rupulevičius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min