2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pasienyje su Baltarusija trečią parą iš eilės nefiksuota neteisėtų migrantų

Lietuvos pasienyje su Baltarusija trečią parą iš eilės nefiksuota neteisėtų migrantų, antradienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
Lietuvos, Lenkijos ir Baltarusijos pasienis
Valstybės siena / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Latvijos pasienyje pirmadienį fiksuoti 164 bandymai neteisėtai kirsti sieną, Lenkijos pareigūnai į šalį sekmadienį neįleido 38 migrantų.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 1 711 neteisėtų migrantų. 2022 metais Lietuvos pasieniečiai apgręžė 11,2 tūkst. tokių asmenų.

Iš viso nuo migracijos krizės pradžios 2021-aisiais Lietuvos pasieniečiai į šalį neleido patekti 21 tūkst. neteisėtų migrantų.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min