Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasikeitė įvažiavimo taisyklės

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno miesto taryba pakeitė mechaninių transporto priemonių įvažiavimo į valstybės saugomas teritorijas taisykles.

Kauno miesto savivaldybės tarybos 2001 metų sausio 25 dienos sprendimu Komunalinio ūkio skyrius išduoda leidimus įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į valstybės saugomas teritorijas – Laisvės al., Vilniaus g., S.Daukanto g., L.Sapiegos g. dalį, Nepriklausomybės a., Vienybės a. ir Vasario 16-osios g. dalį. Leidimai įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į valstybės saugomas teritorijas neišduodami motorolerių ir motociklų savininkams (vairuotojams), išskyrus valstybės saugomose teritorijose esančiuose namuose registruotus šių transporto priemonių savininkus (vairuotojus). Į valstybės saugomas teritorijas įvažiuoti draudžiama nuo 11 val. iki 15 val. transporto priemonėms, kurios aptarnauja šioje zonoje esančias parduotuves, kavines ir įstaigas.

Pagal sutartis su Kauno miesto savivaldybe darbus atliekančių įmonių – UAB „Kauno švara“, UAB „Kauno gatvių apšvietimas“, UAB „Kauno vandenys“ ir kt. – įvažiavimo laikas neribojamas ir vietinė rinkliava nerenkama.

Vasario 5 dieną miesto taryba priėmė sprendimą, kuriame yra papildomų nuostatų dėl vietinės rinkliavos už leidimo išdavimą įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į valstybės saugomas teritorijas. Nutarta nuostatus papildyti keliais punktais, kuriuose nurodomas sunkiasvorių automobilių įvažiavimas į Laisvės al. ar kitas valstybės saugomas teritorijas.

Valstybės saugomose teritorijose esančiuose namuose deklaravusių gyvenamąją vietą gyventojų ir šiuos namus administruojančių juridinių asmenų prašymu gali būti išduoti nemokami vienkartiniai N2 klasės (krovininis automobilis, kurio bendroji masė didesnė kaip 3,5 t, bet ne didesnė kaip 12 t) arba N3 klasės (krovininis automobilis, kurio bendroji masė didesnė kaip 12 t) leidimai automobiliui atvežti (išvežti) dideliems daiktams ar pastatų remonto atvejais. Kitais atvejais, leidimai N2 klasės arba N3 klasės automobiliams išduodami tik tuo atveju, jei numatytų darbų ar paslaugų nėra galimybės atlikti naudojant M1 klasės (lengvasis automobilis keleiviams vežti) arba N1 klasės (lengvasis krovininis automobilis, kurio bendroji masė ne didesnė kaip 3,5 t) automobilius ir pateikiami tai įrodantys dokumentai. Šių transporto priemonių savininkams išduodami vienkartiniai leidimai ir taikoma rinkliava.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min