Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 6d. 17:11

Pasveikino darniausias Klaipėdos apskrities šeimas

Savivaldybėje pasveikintos darniausios šeimos.
Klaipėdos savivaldybės nuotr. / Savivaldybėje pasveikintos darniausios šeimos.

Penktadienio popietę Klaipėdos miesto savivaldybėje pagerbti ir apdovanoti konkurso „Darni šeima“ nugalėtojai. Darniausių Klaipėdos apskrities šeimų titulu gali džiaugtis 5 šeimos.

Laimėtojas iš Klaipėdos apskrities išrinko projekto iniciatyvinė grupė bei interneto svetainės www.darni-seima.lt lankytojai. Apdovanojimus gavusios šeimos: Už tradicijų puoselėjimą – Miežių šeima, už jaunąją kartą – Juškėnų šeima, už bendruomeniškumą – Istominų šeima, už ryšius tarp kartų – Majauskų šeima, už sėkmingą šeimos verslą – Jankų šeima.

Darniausioms šeimoms koncertą dovanojo ir kartu groti bei dainuoti kvietė Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos liaudies instrumentų ansamblis „Subatėlė“.

„Džiaugiamės, kad konkursas suvienijo tiek daug gražių šeimų iš visos Lietuvos ir sulaukė jų susidomėjimo. Išrinkti nugalėtojus buvo išties nelengva užduotis, juk kiekviena šeima yra išskirtinė ir savais būdais puoselėjanti darną. Dėkojame visiems dalyvavusiems už jų parodytą nuoširdumą bei šilumą. Smagu, kad mums kartu pavyko įrodyti, jog šalyje tikrai netrūksta darnių ir šaunių šeimų“, – sakė projekto „Darni šeima“ iniciatyvinės grupės pirmininkas, šeimos ambasadorius Giedrius Masalskis.

Aktyviausiai konkurse dalyvavo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Utenos ir Panevėžio apskričių šeimos. Šiek tiek mažiau dalyvių buvo iš Tauragės, Alytaus, Telšių, Marijampolės ir Šiaulių apskričių.

Konkurse dalyvavo tiek mažesnės – dviejų asmenų, tiek didesnės – net tris kartas jungiančios šeimos. Trečdalis konkurse dalyvavusių šeimų yra daugiavaikės. 

Visos šeimos buvo pakviestos į jų garbei surengtus specialius renginius savo apskričių centruose. Gruodžio 4 dieną visos 50 šeimų-nugalėtojų bus pakviestos į joms skirtą iškilmingą renginį Seime.

Projekto „Darni šeima“ globėja – LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
 

Temos: 1 Seimas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min