Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Patikrinimai baruose ir naktiniuose klubuose bus nuolatiniai

Didžėjaus plokštelė
Socialelevation.com nuotr. / Didžėjaus plokštelė
Šaltinis: 15min
0
A A

Šių metų rugsėjo 15 d. 1 val. 30 min. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato pareigūnai tikrino informaciją dėl kai kuriuose Vilniaus baruose ir naktiniuose klubuose vykstančių muštynių, nelegaliai dirbančių asmenų, besilankančių ir alkoholį vartojančių nepilnamečių.

Vilniuje, Lukiškių gatvėje esančiame klube policijos darbuotojai aptiko tris galimai nelegaliai dirbančius asmenis, iš jų du – R. K. (gimęs 1987 m.) ir V. P. (gimęs 1987 m.) – dirbo apsaugos darbuotojais, o E. K. (gimusi 1991 m.) – rūbininke. Merginai pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 41³ str. (Nelegalus darbas – užtraukia baudą darbdaviams ar jų įgaliotiems asmenims už kiekvieną nelegaliai dirbantį asmenį nuo trijų tūkstančių iki dešimties tūkstančių litų, teigiama išplatintame pranešime.

Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytą pažeidimą, – užtraukia baudą darbdaviams ar jų įgaliotiems asmenims už kiekvieną nelegaliai dirbantį asmenį nuo dešimties tūkstančių iki dvidešimties tūkstančių litų), bylos medžiaga bus perduota Darbo inspekcijai. Abiems vaikinams, atsižvelgiant į tyrimo metu išaiškėjusius faktus, gresia atsakomybė pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 172 arba 173 str. (172 straipsnis. Komercinės ar ūkinės veiklos tvarkos pažeidimas – užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų.

Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytą pažeidimą, – užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų. 173 straipsnis. Neteisėtas vertimasis komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla. Vertimasis komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla neturint licencijos (leidimo) veiklai, kuriai reikalinga licencija (leidimas), ar kitokiu neteisėtu būdu – užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio iki trijų tūkstančių litų su pagamintos produkcijos, įrankių, žaliavos ir gautų pajamų iš šios veiklos konfiskavimu.

Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytus pažeidimus, – užtraukia baudą nuo trijų tūkstančių iki šešių tūkstančių litų su pagamintos produkcijos, įrankių, žaliavos ir gautų pajamų iš šios veiklos konfiskavimu. Vertimasis komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla neturint licencijos (leidimo) veiklai, kuriai reikalinga licencija (leidimas), ar kitokiu neteisėtu būdu, panaudojant šiai veiklai nelegaliai dirbančių asmenų darbą – užtraukia baudą nuo šešių tūkstančių iki dešimties tūkstančių litų su pagamintos produkcijos, įrankių, žaliavos ir gautų pajamų iš šios veiklos konfiskavimu.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min