Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 13d. 13:03

Pirmieji skiepai nuo COVID-19 atkeliavo ir į bausmių vykdymo sistemą

Skiepijimas Laisvės atėmimo vietų ligoninėje
Kalėjimų departamento nuotr. / Skiepijimas Laisvės atėmimo vietų ligoninėje

Trečiadienį pirmieji skiepai nuo COVID-19 atkeliavo ir į bausmių vykdymo sistemą – Laisvės atėmimo vietų ligoninę (LAVL). Nuo šiandien iki penktadienio farmacijos kompanijų „BioNTech" ir „Pfizer" bendrai sukurta vakcina bus paskiepyta 200 stacionare dirbančių medicinos darbuotojų ir pareigūnai, budintys prie COVID-19 liga sergančių pacientų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Ligoninėje atmosfera pakili, vakcina nuo COVID-19 buvo labai laukiama. Nors šios trys dienos, per kurias turėsime paskiepyti visus ligoninėje dirbančius darbuotojus, bus įtemptos, tačiau labai prasmingos. Nuo šiandien kovoje su virusu mūsų sistemoje atsiranda reali viltis palaipsniui grįžti ne tik į įprastą darbo ritmą, bet ir gyvenimą“, – sakė ligoninės direktorius Ramūnas Šilobritas.

Kalėjimų departamento nuotr./Skiepijimas Laisvės atėmimo vietų ligoninėje
Kalėjimų departamento nuotr./Skiepijimas Laisvės atėmimo vietų ligoninėje

COVID-19 vakcina į LAVL pristatyta iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų. Skiepijimas vyksta pagal sveikatos apsaugos ministro nustatytą prioritetinę tvarką.

Šiuo metu LAVL gydomi 57 nuteistieji, 7 iš jų – CIVID-19 skyriuje.

Vėliau kartu su kitais visuomenei svarbias funkcijas vykdančiais darbuotojais bus skiepijami ir kitose laisvės atėmimo vietų įstaigose dirbantys pareigūnai ir darbuotojai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min