Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 28d. 20:52

Plungiškiai įsiuto: dėl viruso vietos valdžia panoro užsidaryti nuo žmonių

Plungė
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Plungė

Plungiškiai ne juokais supyko ant vietos savivaldybės, dėl gresiančio koronaviruso pranešusios apie planus užsiverti nuo vietos gyventojų ir konsultuoti tik telefonu ar elektroniniu paštu. Miesto vadovas Audrius Klišonis už tai atsiprašė.

Penktadienį Plungės rajono savivaldybė informavo, kad dėl koronaviruso grėsmės paskelbus ekstremalią situaciją šalyje, nesant būtinybės nesilankyti savivaldybės patalpose. Tokių priemonių esą imtasi siekiant suvaldyti grėsmes.

Tačiau plungiškius toks pasisakymas tik supykdė. Žmonės piktinosi, kad valdžia užsidaro, nors vaikai eis į darželius, mokyklas, visi dirbs kaip dirbę. „Iš žmonių prašote atsakomybės, o patys demonstruojate bailumą“, „valdžia pati skleidžia paniką“, „būsime reikalingi tik per rinkimus“, „laivas dar neskęsta, o kapitonas su visa įgula jau slepias“, – socialiniuose tinkluose piktinosi plungiškiai.

Netrukus į situaciją sureagavo ir pats meras, buvęs Sveikatos apsaugos viceministras Audrius Klišonis primindamas, kad Plungėje dar neregistruotas nė vienas atvejis ir būtina laikytis išplatintų rekomendacijų.

„Šiandien Plungės rajono savivaldybės administracijos paskelbta informacija, sulaukusi didelio gyventojų pasipiktinimo, buvo pateikta netiksliai, neapgalvotai ir neprofesionaliai“, – pabrėžė jis.

Anot jo, buvo kalbėta ir su administracijos direktoriumi Mindaugu Kaunu, kad viešumoje paskleista informacija būtų patikslinta ir nekelianti nepagrįstos panikos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

01:25
02:13
01:11

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min