2010 05 30

Po ropojimo varžybų – į savo krikštynas (nuotraukos)

Pirmą kartą Kaune surengtose kūdikių ropojimo lenktynėse berniukams nosį nušluostė mergaitės. Visas tris prizines vietas iškovojo mažylės iš Šakių ir Kauno.
Renginio akimirkos
Kūdikių lenktynių Kaune nugalėtoja V.Kriačiūnaitė iš Šakių tądien šventė ir asmeninę šventę – mergytė buvo pakrikštyta / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Greičiausiai šeštadienį prekybos ir pramogų centre „Mega“ vykusiame finale ropojimui skirtą atstumą kilimu įveikė Šakiuose gyvenanti 10 mėnesių Vesta Kriaučiūnaitė. Mergaitei užteko vos 24 sekundžių, kad kirstų finišo liniją ir pasiektų jos laukiančius tėvelius.

„Ji ropoja nuo 7 mėnesių, todėl yra gerai „įvaldžiusi“ tokį keliavimo būdą. Varžyboms tikrai specialiai nesiruošėme. Žinojau tik, kad svarbu, jog dukra būtų pavalgiusi, išsimiegojusi. Kadangi taip ir buvo, Vesta laimėjo,“ – 15min.lt sakė greičiausios „ropliukės“ mama.

Gegužės 29-oji šeimai įsimins ne tik kaip kūdikių lenktynių laimėjimo diena, bet ir šeimos šventė, mat vos atsiėmę apdovanojimus ir nusifotografavę Kriaučiūnai išskubėjo krikštyti varžybų nugalėtojos, savo dukters Vestos.

Iš viso Kaune vykusiose kūdikių lenktynėse 25 kūdikiai. Jauniausiam „ropliukui“ buvo 11 mėnesių, vyriausiam – 11. Daugiausia dalyvių buvo 9 mėnesių. Iš viso varžėsi 14 berniukų ir 11 mergaičių.

Finaliniame etape (iš viso buvo 5 etapai) 2-oji buvo vienuolikos mėnesių Greta Dockaitė iš Kauno, 3 vietoje liko dar viena kaunietė – Nomeda Seniūnaitė, kuriai šiuo metu yra dešimt mėnesių.