Dabar populiaru
Publikuota: 2010 spalio 28d. 18:04

Policija: naktimis degalinių kasose neturėtų būti paliekamos didelės pinigų sumos

Susitikimas Policijos departamente
Policijos departamento nuotr. / Susitikimas Policijos departamente

Ketvirtadienį Policijos departamento pareigūnai susitiko su Lietuvos naftos produktų prekybos įmonių asociacijos vadovu ir stambiausių šalies degalinių saugos tarnybų vadovais.

Kaip rašoma Policijos departamento pranešime, policijos generalinio komisaro pavaduotojas Visvaldas Račkauskas pateikė siūlymą, kad tamsiu paros metu degalinių kasose nebūtų didelių pinigų sumų, o degalinės dažniau vykdytų inkasavimo procesą. Su degalinių atstovais taip pat kalbėta apie kitas prevencines priemones, apie aktyvesnį bendradarbiavimą, informacijos keitimąsi.

Daug dėmesio skirta apsaugos priemonių, tokių kaip vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistema, apšvietimas, diegimui degalinėse.

Degalinių atstovams įteikta atmintinė, kurioje nurodyti pagrindiniai apsisaugojimo būdai, operatorių veiksmai įvykus nusikaltimui, nusikaltėlių naudojamų ginklų aprašymai, darbuotojų instruktavimo tvarka ir kita svarbi informacija. Pareigūnai taip pat siūlė degalinių atstovams įsilieti į policijos rėmėjų gretas, organizuoti mokymus darbuotojams, aktyvinti bendradarbiavimą su vietos apylinkės inspektoriais.

Šiemet įvykdytos 433 vagystės iš degalinių (pernai per visus metus – 656). Iš jų 333 – kai nenustatyti asmenys įsipylė degalų ir išvažiavo nesusimokėję (2009 m. – 551), 53 atvejai – kai buvo pavogtos prekės iš degalinių (2009 m. – 55), 49 atvejai – kai buvo apvogti degalinėse palikti automobiliai (2009 m. – taip pat 49). Šiemet įvykdyta 12 plėšimų, 11 iš jų – spalio mėnesį. Pernai užregistruota 15 plėšimų.

Temos: 1 Policija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min