Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policija nepagailėjo neįgaliojo

Išėjęs iš parduotuvės O.Gurovas neberado savo automobilio – jis buvo nutemptas dėl to, kad nepažymėtas atitinkamu ženklu stovėjo neįgaliojo vietoje.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Išėjęs iš parduotuvės O.Gurovas neberado savo automobilio – jis buvo nutemptas dėl to, kad nepažymėtas atitinkamu ženklu stovėjo neįgaliojo vietoje.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Sostinėje policininkai, kontroliuodami, kad neįgaliųjų vietose stovėtų tik tam teisę turintys automobiliai, vykdydami savo pareigas, kartais perlenkia lazdą nutempdami nepažymėtus neįgaliųjų automobilius.

Neįgaliojo pažymėjimą turintis vilnietis Olegas Gurovas papasakojo, kad atvažiavęs prie vieno prekybos centro, pasistatė automobilį neįgaliojo vietoje. Greičiau nei po valandos iš parduotuvės grįžęs vyras savo automobilio neberado.

„Paskambinęs bendruoju pagalbos telefonu sužinojau, kad mano automobilis buvo nutemptas dėl stovėjimo neleistinoje vietoje“, – pasakojo O.Gurovas.

Jam buvo paaiškinta, kad automobilis stovėjo neįgaliesiems skirtoje vietoje, tačiau nebuvo pažymėtas atitinkamu ženklu.

„Aš turiu neįgaliojo pažymėjimą, tačiau nebuvau paženklinęs automobilio. Po įvykio policininkai aiškino, kad reikėjo palikti nors pažymėjimą, užkištą už stiklo. Tačiau kaip aš galiu palikti dokumentus automobilyje“, – sakė vilnietis.

Be baudos neišsisuks

Nutemptojo automobilio šeimininkui teks sumokėti baudą už neleistinoje vietoje paliktą nepažymėtą automobilį bei susimokėti už jo nutempimą 200 Lt.

„Aš su tokiomis nuobaudomis nesutinku. Turiu teisę ten palikti automobilį, tai kodėl turiu už tai mokėti“, – stebėjosi O.Gurovas.

Vilnietis dėl šio incidento kreipėsi į Kelių policijos komisiją, tačiau ši paskyrė įspėjimą už automobilio nepaženklinimą, tačiau nutempimo mokesčio nepanaikino.

„Žmogus privalo sumokėti už mašinos nutempimą. Tai jo kaltė, kad nepažymėjo automobilio ir jis gali kaltinti tik pats save“, – aiškino Kelių patrulių rinktinės vadovas Marius Putrimas.

Pareigūno teigimu, policininkai be specialaus ženklo neturi kitų objektyvių įrodymų, kad automobilis turi teisę stovėti neįgaliojo vietoje.

Lietuvos Invalidų draugijos teisininkės Vilmos Kazlauskaitės teigimu, šioje istorijoje policininkai savo įgaliojimų neperžengė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min