Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policija prašo pranešti apie nenaudojamos viešose vietose paliktus automobilius

Policininko ginklas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policininkas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sostinės policija prašo gyventojų pranešti apie neprižiūrimus ir nenaudojamus bendro naudojimo automobilių stovos vietose laikomus automobilius.

Siekdama užkardyti neeksploatuojamų, paliktų be priežiūros transporto priemonių laikymo bendro naudojimo vietose atvejus, nuo šiandien, 2009 m. kovo 12 dienos, organizuojama prevencinę priemonę „Neeksploatuojamas automobilis – 2009“, praneša Vilniaus apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas.

Ši akcija – vienas iš uždavinių, įtrauktų į Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Vilniaus aps. VPK) 2008-2010 metų strateginio veiklos plano Viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimo bei eismo saugumo skatinimo sektorių.

Bendradarbiaudamas su visuomene, Vilniaus aps. VPK Viešosios tvarkos valdybos Ekologijos ir teisės pažeidimų prevencijos skyrius (toliau – VTV ETPPS) nuo kovo 12 d. iki balandžio 8 d., miesto seniūnijų principu, sudarys neeksploatuojamų, paliktų be priežiūros transporto priemonių, laikomų bendro naudojimo vietose sąrašus.

Pareigūnai Miesto gyventojų prašo pranešti Vilniaus aps. VPK VTV ETPPS arba į artimiausią seniūniją apie neprižiūrimus ir nenaudojamus, bendro naudojimo automobilių stovos vietose laikomus automobilius telefonu  (85) 231 2584  arba elektroniniu paštu vilnius.vpk.vtt.etpps@vrm.lt.

Pareigūnai rengs susitikimus su visuomene, supažindindami gyventojus su vykdomos akcijos specifika bei teisės aktais, reglamentuojančiais transporto priemonių laikymą bendro naudojimo vietose, paaiškindami administracinių poveikio priemonių (numatytų LR Administracinių teisės pažeidimų kodekso (LR ATPK 51(11) ir 161 str.), taikomų už šiuos pažeidimus, ypatumus ir informuodami naudojimui netinkamų transporto priemonių utilizavimo galimybes. Patys pareigūnai bus instruktuojami dėl LR ATPK 51(11), 161 str. taikymo bei taktinių veiksmų, atskleidžiant tokius pažeidimus.

Bendro naudojimo vietose laikomų, bet neeksploatuojamų automobilių savininkams bus įteikiami raštiški perspėjimai pasirūpinti savo turtu. Jiems to nepadarius bus skiriamos baudos arba baudos ir automobilio konfiskavimas.

Pasak Vilniaus aps. VPK VTV ETPPS viršininko Algimanto Minkausko, už LR ATPK 51(11) ir 161 str. numatytus pažeidimus skiriamos baudos yra išties nemažos (iki 2 tūkst litų), galimas ir automobilio konfiskavimas, todėl savo automobilių neprižiūrintiems asmenims primygtinai rekomenduotina nedelsti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min