Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 7d. 03:12

Policininkai Vilniuje po avarijos tramdė neblaivų vairuotoją (nuotraukos)

Policininkai sulaikytam vairuotojui buvo priversti uždėti antrankius
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policininkai sulaikytam vairuotojui buvo priversti uždėti antrankius

Vilniaus kelių policijos pareigūnai šeštadienio vakarą buvo priversti antrankiais tramdyti neblaivų vairuotoją, kuris sukėlė avariją, o vėliau bandė neigti vairavęs automobilį.

Apie 22 val. ties Rugių g. ir Maumedžių g. sankryža atbuline eiga pajudėjęs automobilis nesmarkiai apgadino kitą mašiną, pavažiavo į priekį ir šiek tiek toliau sustojo. Iš avariją sukėlusio automobilio išlipęs smarkiai apgirtęs jaunuolis lyg niekur nieko aplinkiniams pradėjo tvirtinti, kad nevairavo.

Apgadinto automobilio vairuotoja iškvietė policiją. Atvykus pareigūnams, jaunuolis toliau neigė vairavęs. Vaikiną alkoholis buvo tiek įaudrinęs, kad jį tramdydami policininkai buvo priversti panaudoti antrankius.

Paaiškėjo, kad vaikinas neturi jokių dokumentų.

„Iš priekio važiavo kitas automobilis, teko sustoti ir laukti, kol pravažiuos. Šis vaikinas su savo mašina stovėjo prieš mane. Kai buvo galima važiuoti, manau, jis supainiojo pirmą bėgį su atbuline pavara. Atsitrenkė į mane, nuvažiavo į priekį, o po to pradėjo tvirtinti, kad jis nevairavo. Bet aš juk mačiau savo akimis, kad jis vairavo", - įvykio vietoje 15min.lt žurnalistui pasakojo apgadinto automobilio vairuotoja.

Netrukus įvykio vietoje pasirodė ir avariją sukėlusio vairuotojo mama, kuri policininkų prašė paleisti sūnų, niekur jo nevežti, net bandė neleisti jo pasodinti į tarnybinį automobilį. Vaikinas pradėjo reikalauti, kad mama skambintų pažįstamiems, o šie - aukštiems pareigūnams. Taip esą jam galima padėti išsisukti nuo nuobaudos.

Nepaisant visko, avariją sukėlęs vaikinas buvo nuvežtas į Priklausomybės ligų centrą tiksliai nustatyti girtumą, vėliau jis atvežtas į Vilniaus kelių policiją protokolo surašymui. Jaunuolio automobilis nugabentas į policijos saugojimo aikštelę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min