Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 4d. 11:49

Premjeras Algirdas Butkevičius apie konservatorių Algį Ramanauską-Greitai: gaila žiūrėti

Algis Ramanauskas-Greitai
Luko Balandžio nuotr. / Algis Ramanauskas-Greitai

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius nesureikšmina konservatoriaus televizijos laidų vedėjo Algio Ramanausko-Greitai jo adresu mestų pasikeiksnojimų viešojoje erdvėje. Pasak jo, A.Ramanausko elgesys nepuošia valstybės ir jį turės nagrinėti žurnalistų etikos sargai.

„Kiek aš žinau, partijos vadovybė kreipėsi į Žurnalistų etikos komisiją (Žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją – red past.). Aš pats tikrai nesikreipiau. Gaila žiūrėti į tam tikras pavardes ir tos pavardės gaila, kad yra iš konservatorių. Aš manau, kad tokie metodai tikrai nepuošia mūsų valstybės, kai tokie žmonės turėdami galimybę kalbėti viešai demonstruoja savo mintis, kokios, aš manau, nereikalingos“, – paklaustas, kaip vertina A.Ramanausko elgesį, sakė A.Butkevičius.

Primename, kad laidų vedėjas A.Ramanauskas praėjusį pirmadienį „Facebook“ paskelbė „Metų Šūdus“ – „ryškiausias 2012-ųjų beždžiones“, kuriuose premjerui A. Butkevičiui skyrė „Metų idioto“ titulą ir apkeiksnojo jį „skystakiaušiu fūfeliu“.

Šiuo A.Ramanausko pasikeiksnojimu savo asmeniniame tinklalapyje pasipiktino naujienų agentūros BNS direktorius Artūras Račas. Vyrai viešai internete susipliekė nevengdami keiksmų ir įžeidimų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min