Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 20d. 14:56

Prie 15min iniciatyvos „Ne vienas namuose“ jungiasi garsūs rašytojai – dovanoja audioknygas

Audioknygos polapyje „Ne veinas namuose“
15min iliustracija / Audioknygos polapyje „Ne veinas namuose“

Prie naujienų portalo 15min „antikoroninės“ iniciatyvos „Ne vienas namuose“ jungiasi visas būrys žinomų rašytojų ir žurnalistų, karantino ištiktiems skaitytojams dovanojančių prasmingą pramogą – savo audioknygas.

Tai Justinas Žilinskas su knyga „Kaukas Gugis ir Kerų karas“, Andrius Tapinas su „Vilko valanda“, Rimantas Kmita su „Pietinia kronikas“, Dovydas Pancerovas su „Kiborgų žeme“, Erika Umbrasaitė – „Vienos krūties istorija“, Raminta Stanaitytė-Česnulienė – „Pabučiuok man į šypseną“, Danielius Debesyla su „Tinginio manifestu“.

„Visi autoriai sutiko nemokamai pasidalinti savo audioknygomis, tuo pačiu atsisakydami pajamų už šių knygų galimus pardavimus. Teigiami atsakymai suplaukė žaibiškai, nes „kare kaip kare, kaip sako prancūzai, reikia solidarizuotis“ – čia cituoju vieną iš autorių, Eriką Umbrasaitę, – džiaugiasi interneto platformos Audioteka.lt leidybos vadovė Inga Vilimė.

Ji tikisi, kad audioknygos karantino metu ne tik padės atitrūkti nuo ekranų, bet ir sudarys gerą draugiją susirengusiems į ilgesnį pasivaikščiojimą miške.

Audioknygas jau galite rasti 15min portale

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Rima Olberkytė-Stankus
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Rima Olberkytė-Stankus

„Netrukus savo skaitytojams pasiūlysime ir festivalius apkeliavusius filmus, edukacines dirbtuvėles vaikams iš Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos, šiandien vaikai mūsų portale jau mokosi su „Technologijų vedliais“ ir „Tele bim bam“ komanda, su iniciatyva „Kultūra į namus“ prisijungia ir „Kaunas Europos kultūros sostinė 2022”, kurios projektas „Laimės diena“ dėl karantino taip pat persikelia į virtualią erdvę ir kultūrą atneša tiesiai 15min skaitytojams į namus, – vardija ir džiaugiasi tokiu aktyviu partnerių įsitraukimu 15min rinkodaros vadovė Rima Olberkytė-Stankus. – Siekiame sukurti kokybiško laisvalaikio ir edukacijos programą visai šeimai. Populiarus lietuviškos muzikos protmūšis „Pakartot.lt“, asociacijos AGATA iniciatyva, taip pat keliasi į 15min ir jau kovo 22 d. skaitytojus pasitiks su tikru lietuviškos muzikos iššūkiu.“

Internetiniame protmūšyje jūsų lauks 30 su lietuviška muzika susijusių klausimų. Protmūšis sekmadienį 18 val. vyks portale 15min.

Nėra to blogo, kas neišeitų į gera, sako portalas 15min su partneriais ir kviečia atrasti jums mielų nemokamų veiklų visą dieną ir kasdien rubrikoje „Ne vienas namuose“!

Esame atviri ir visiems skaitytojams, atradusiems receptų, kaip galima smagiai ir prasmingai leisti laiką namie. Jūsų idėjos, nuotraukos ir vaizdo įrašai laukiami konkurse „Ką veikiam?“ adresu pozityviai@15min.lt Čia laukiame ir norinčių prisijungti partnerių iniciatyvų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min