Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 07 23, 12:18

Prie Laisvės partijos prisijungė M.Lukšienės premijos laureatas Arnas Zmitra

VšĮ „Atrask Raseinius“ direktorius, Raseinių Šaltinio progimnazijos istorijos mokytojas Arnas Zmitra ketvirtadienį paskelbė prisijungiantis prie Aušrinės Armonaitės vadovaujamos Laisvės partijos. Arnas Zmitra rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose savo kandidatūrą kels Raseinių-Kėdainių vienmandatėje apygardoje, skelbiama išplatintame pranešime.
Arnas Zmitra
Arnas Zmitra / Asmeninio archyvo nuotr.

„Prisijungiau prie Laisvės partijos, nes noriu prisidėti prie drąsios, laisvos bei kūrybingos Lietuvos kūrimo. Tai visiškai mano pažiūras atitinkanti politinė jėga, su kuria tikiu, kad galiu sukurti geresnę savo krašto bei Lietuvos ateitį. Kada jei ne dabar, kas jei ne aš? Dar mokykloje mane išmokė atsakyti už savo žodžius, tikėti savimi, imtis iniciatyvos ir eiti iki galo“, – savo apsisprendimą prisijungti prie Laisvės partijos komandos komentavo A.Zmitra.

A.Zmitra baigė kultūros istorijos ir antropologijos studijas Vilniaus universitete, Kultūros paveldo ir turizmo studijas Vytauto Didžiojo universitete. Mokęs vaikus Romos bei Melburno lituanistinėse mokyklose, 2016 m. grįžo dirbti į gimtuosius Raseinius. Iniciatyvus raseiniškis šiuo metu rūpinasi rajono turizmo skatinimu, dirba mokytoju, domisi paveldosauga bei rengia įvairius projektus.

Praėjusiais metais už pedagoginę veiklą Arnas Zmitra buvo apdovanotas Meilės Lukšienės premija. Meilės Lukšienės premija skiriama pedagogams už demokratiškumo, bendruomeniškumo, pilietiškumo, tautiškumo, humanizmo ir kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą.

„Džiaugiuosi, kad Laisvės partija savo kandidatų komandoje turės puikų istorijos mokytoją ir vietinio turizmo specialistą, pripažintą įvairiais apdovanojimais, pilietišką žmogų, kuris pasiryžęs Seime nuoširdžiai atstovauti savo gimtiesiems Raseiniams. Lietuvos politikai jau labai seniai reikėjo tokių žmonių, kaip Arnas. Ir jie pradeda ateiti“, – teigė partijos lyderė Aušrinė Armonaitė.

Laisvės partija 2020 metų Seimo rinkimams jau yra patvirtinusi daugiau nei pusę kandidatų vienmandatėse apygardose bei iškėlusi 81 kandidatą partijos sąraše. Vienmandates apygardas partija planuoja tvirtinti ir toliau, tam Suvažiavimas yra įpareigojęs Valdybą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min